Wpis z mikrobloga

Właśnie leciała reklama linii emirates w tv.

Co tam było?
Ojciec biały, matka czarna, córki czarne, dziadek i babcia biali, wujek bialy z azjatką xD

To niezła propaganda i wciskanie wszędzie multikulturalizmu.

Nie wiem, czy tak trudno zrobić aby ,,bohaterowie" reklamy byli wyłącznie czarni/biali/Azjaci, a nie takie mieszanie no ale przecież RASIZM, TOLERANCJA, UGA BUGA! ¯\_(ツ)_/¯

Problemy XXI wieku.....

#bekazlewactwa #urojeniaprawakoidalne #lewackalogika #neuropa #4konserwy
  • 254
@warmianskimnich: @szzzzzz: @Nieprzyjazny_Ziemniak: @Limon2g: @Kryspin013: @ZaplutyKarzelReakcji:

Naprawdę jesteście żałośni.
Banda platfusów.Nigdzie nie napisalem, że jestem rasistą, ale Hur dur wykopkowa ss neuropa już wydała na mnie wyrok mimo że nic na żadną rasę nie napisałem xD

Piękna logika i zachowanie godne TOLERANCYJNYCH osób, bo ktoś miał czelność napisać, że nie podoba mu się promowanie mieszania ras, ale co tam zamknij mordę rasisto ¯\_(ツ)_/¯

Nie można z
@IHateMyself: absolutnie nic, w promowaniu jest bo co to ma na celu pokazywać?
Aby ludzie łączyli się z ludźmi z innych ras bo tak?

Przecież wyżej to napisałem.....

Jaki był problem nakręcić że jedna rodzina jest czarna, druga azjatycka, albo po prostu bohaterowie byliby jednej rasy, ale nie musi być wszędzie ta tolerancja....
@neib1 @majk_ o wlasnie pokazujecie swoja twarz i hipokryzje. Nasze poglądy s jedyne właściwe i jak nam się podoba to zawirszamy działanie toletancji. Bo tak i #!$%@?. Na siłę zmuszacie do akceptacji dla dziwactw jak 50 letni facet czując się 5 lenka dziewczynka, czy do akceptacji 700 plci czy bycia #!$%@? paprotka. Bo #!$%@? to kogo obchodzi jak kto ma żyć. Ale jak ktoś wyraża swoje zdanie że coś.mu nie odpowiafa, nikogo
To banda debili wydała na mnie wyrok,


@technojezus: Ktoś tu coś pisał o dyskusji...

jakie akrobacje?


A no chociażby takie, że ustalasz "obecny stan" osób (w tym też siebie) w dyskusji tylko na podstawie tego co sam uważasz.

Na koniec nazywasz mnie neuropą a gdy ktoś odwala dokładnie ten sam ruch w twoim stylu to co odpisujesz? A no proszę, to:

Zapomniałem, krytykuje lewicę, w szczególności skrajną = jestem prawakiem.


Taka