Wpis z mikrobloga

Właśnie leciała reklama linii emirates w tv.

Co tam było?
Ojciec biały, matka czarna, córki czarne, dziadek i babcia biali, wujek bialy z azjatką xD

To niezła propaganda i wciskanie wszędzie multikulturalizmu.

Nie wiem, czy tak trudno zrobić aby ,,bohaterowie" reklamy byli wyłącznie czarni/biali/Azjaci, a nie takie mieszanie no ale przecież RASIZM, TOLERANCJA, UGA BUGA! ¯\_(ツ)_/¯

Problemy XXI wieku.....

#bekazlewactwa #urojeniaprawakoidalne #lewackalogika #neuropa #4konserwy
  • 254
  • Odpowiedz
@technojezus:

aha czyli jak mi się to nie podoba to jestem rasistą


Jeżeli masz problem, że wszyscy aktorzy nie są jednej rasy, to tak - jesteś rasistą.

Emirates nie przejmie się płaczem klaunów twojego pokroju.
  • Odpowiedz
@ghostface: tak mam problem bo dla mnie normalna para to czarny + czarna, biały + biała, a nie oni wciskają takie rzeczy ludziom.

Co oni chcą pokazać, że teraz fajnie jest się mieszać?

I broń boże ja nie mam nic czy nie wybrzydzam, że ktoś jest z czarną, czy czarny z białą/azjatką.
Niech sobie będą, ale jeżeli jest to promowane to coś tu jest nie halo.

Ale jak pisałem, walka w
  • Odpowiedz
@technojezus:
Hmmmm, no tak, bo jak firma targetuje różne grupy etniczne i społeczne to to na pewno jest "lefacgi spizeg"

Kurna dobrze że to było połączenie Biały z Czarną, bo nie chce wiedzieć jak mocno bolało by cie dupsko jakby to była Biała z Czarnym.
  • Odpowiedz
@technojezus: Targetem tak drogiej linii lotniczej jest raczej zamożny, wykształcony mieszkaniec zachodniej części globu. Czyli zupełne przeciwieństwo rasisty z jakiegoś zadupia w Polsce, który może sobie pomarzyć o lataniu takimi liniami, bo i tak wybierze najtańszy czarter.

Ja nigdy nie zwróciłem uwagi na takie reklamy dopóki nie czytałem takich wysrywow jak ten tutaj.
  • Odpowiedz
@technojezus:

Kim tam jeszcze jestem?


Nie wiem kim jeszcze jesteś, na podstawie twojego bełkotu w tym wątku mogę powiedzieć, że jesteś prymitywnym rasistą, tak jak stwierdziłem w pierwszym komentarzu.

mimo że napisałem że nie jestem.


"Nie jestem rasistą, ale nie powinni pokazywać związków międzyrasowych". Fajne wyparcie i oderwanie od rzeczywistości, rasisto.
  • Odpowiedz
@ghostface: @Lipathor:

że jesteś prymitywnym rasistą


No widzicie, nie jestem.

Nie podoba mi się PROMOWANIE par mieszanych w mediach? - jestem rasistą ¯\_(ツ)_/¯

Czy jest tu coś napisane, że nie podobają mi się pary mieszane? Brzydzę się tego? Jak czytać ze zrozumieniem nie potraficie, to cofnijcie się do podstawówki.

#urojenialewakoidalne w pełnej krasie
  • Odpowiedz
Nie podoba mi się PROMOWANIE par mieszanych w mediach? - jestem rasistą


@technojezus: dokładnie tak - bełkot o "promowaniu par mieszanych" to są typowe wysrywy rasistów. Jesteś rasistą, pogódź się w końcu ze swoim zdegenerowaniem.
  • Odpowiedz
@technojezus ojoj aż tak cię dupa szczypie z zazdrości? Nawet już mi cię nie szkoda to jest pogarda pomieszana ze śmiechem. Dzięki za pomoc teraz już wiem którymi liniami będę #!$%@? z tego cyrku po studiach
  • Odpowiedz