Wpis z mikrobloga

Właśnie leciała reklama linii emirates w tv.

Co tam było?
Ojciec biały, matka czarna, córki czarne, dziadek i babcia biali, wujek bialy z azjatką xD

To niezła propaganda i wciskanie wszędzie multikulturalizmu.

Nie wiem, czy tak trudno zrobić aby ,,bohaterowie" reklamy byli wyłącznie czarni/biali/Azjaci, a nie takie mieszanie no ale przecież RASIZM, TOLERANCJA, UGA BUGA! ¯\_(ツ)_/¯

Problemy XXI wieku.....

#bekazlewactwa #urojeniaprawakoidalne #lewackalogika #neuropa #4konserwy
  • 254
@technojezus

Dla was jeżeli komuś się nie podoba promowanie na siłę takich rzeczy, to jest rasistą, mimo że napisałem że nie jestem.


Promowanie NA SIŁĘ XD Uwielbiam ten argument Polaczków co to za zachód na zdjęciach widzieli. Tak wygląda chłopie teraz świat. A nie promowanie NA SIŁĘ i to czy sobie napiszesz że nie jesteś nie zmienia faktu że jestes jeżeli piszesz takie pierdy.
który cały czas zaprzecza że jest rasistą?


@technojezus: Naprawdę ty dalej tego nie widzisz?

- Zamordowałem człowieka!
- Jesteś mordercą!
- Nie, nie jestem.
- A soory, argument nie do podważenia.

Dostałeś tam wyżej argumenty czemu zostałes nazwany rasistą. Póki co po za "ej ej ej, ale ja nie jestem rasistą" to nic innego przeciwko temu nie napisałeś.

Zresztą poaptrz sobie na cześć awatarów i są to stali bywalcem neuropa.


Tak.
@technojezus: #!$%@? typie to jest reklama LINII LOTNICZYCH a nie budy z kebabem. To one w głównej mierze odpowiadają za globalizację i to, że ludzie M O G Ą się łączyć z ludźmi z całego świata. Rano jesz śniadanie na Podlasiu a kolację na lampeduzie. Lpodrozujesz po całym świecie więc statystycznie masz dużo większe szanse poznać różowa z innej kultury czy rasy No ale #!$%@?, jakiś parch z zadupia gdzieś w
@Kryspin013:

Nie wiem, czy tak trudno zrobić aby ,,bohaterowie" reklamy byli wyłącznie czarni/biali/Azjaci, a nie takie mieszanie no ale przecież RASIZM, TOLERANCJA, UGA BUGA! ¯_(ツ)


Gdzie jest tu coś rasistowskiego?

Nigdzie nie napisałem nic rasistowskiego, a wy przez swoje urojenia dalej brnięcie że jestem rasistą i ty jesteś tego najlepszym przykładem pod tym postem.

Argumentów to wy nie macie.
Napisałem to co miałem napisać, zanegowalem x razy bycie rasistą,a wy