Wpis z mikrobloga

@Mariusz_Drugi: Zasadniczo się nie da. Kończysz normal na około 35lv. Potem TVHM do 50lv. I na koniec UVHM do 80lv. Ewentualnie ktoś może cię zboostowac, bo gra chyba się skaluje do najwyższego poziomu gracza w grupie, ale to musiałbyś sprawdzić jak to działa dokładnie. Poza tym BL polega na przechodzeniu gry X razy, wiele questow się farmi dla konkretnych affixow broiw( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Jednobrewy: Ale jak bede gral na tym vault hunter mode, to ten termo cos tam, ten potwor w ostatnim quescie, bedzie na 50lvl?
Tak zebym mial pewnosc ze go ubije, a nie ze przejde gre drugi raz i okaze sie ze on juz ma lvl 100 xD
A i czy wyzwania sie resetuja, czy zostaja?
@Mariusz_Drugi: Terramorphus będzie mieć 50lv max na TVHM. Chociaż możesz go wcale nie ubić solo wówczas. Za to możesz potem wrócić na normala i tam go ubić dla achieva. Wyzwania się kumulują. Jak miałeś np. 200 killi shotgunem to od tego momentu dalej ci nalicza. Jak coś odkryles na mapie to jest już odkryte, etc. Nie wiem co masz wymagane dla platyny, ale są gorsze rzeczy niż wbicir poziomu, przynajmniej jeśli
@Jednobrewy: Dobra, dzieki. Bo poradnik troche namieszał mi, bo koles w poradniku pisze ze zeby ubic termopotwora najlepiej to zrobic na normalu, a nie wiedzialem ze mozna sie przenosci pomiedzy vault hunter mode a normalem.

W sumie ta postacia musze zrobic wszystkie wyzwania, te za ktore mam badass tokeny, zrobic wszystkie side questy i zabic termopotwora A jakbym mial jeszcze raz szukac jimmy jenkinsa, to ja #!$%@?
@Mariusz_Drugi: Jenkinsa przypadkiem zabiłem pięć razy podczas grania ostatnio :) Zacznij spokojnie THVM. Jak chcesz wrócić na normala coś pofarmic to wybierz w menu select character i dopiero tam jest możliwość zmiany poziomu trudności. Chodzi ci o wszystkie wyzwania na poziomie 1, które nie są zależne od lvlu gracza?