Wpis z mikrobloga

Podziękuj sobie i swojej sekcie.


@Cheater: PiS który jedzie na dzieleniu społeczeństwa, i wykorzystuje je wyborczo, nie jest moją "sektą".

ja w ogóle nie mam swojej sekty, pierwszy raz głosowałem w jakichkolwiek wyborach w tym roku, generalnie jestem apolityczny, jestem "ja", a nie "wy"

bo jakiś ułamek krajów na świecie rozwiązał to tak jak chce artpop.

Jak mam kurde nazywać członków sekty, którzy tylko powtarzają bez pomyślunku? Neuropejską masonerią?


jakiś "malutki
spere - > Podziękuj sobie i swojej sekcie.

@Cheater: PiS który jedzie na dzieleniu...

źródło: comment_hy7Kn25ePpWpUWJTwpC50OUKRIIdr1r2.jpg

Pobierz
Polska razem z większością Azji i Afryki tkwi w wiekach średnich.


@spere: zabawne określenie, biorąc pod uwagę, że w Polsce homoseksualizm nigdy nie był karany (polskim prawem), a w "cywilizowanym świecie" szło się siedzieć jeszcze w latach 80-90, a w USA ostatnie wyroki skazujące zapadały w 2003 roku. To nie jest kwestia żadnego "nowego renesansu", tylko efekt skutecznego działania pewnej ideologii.
@Cheater: trollujesz czy serio nie czaisz wklejonego cytatu?

Polska jest właśnie w gronie krajów afrykańskich, azjatyckich, arabskich islamskich

nie należy do grupy krajów oświeconej nowoczesnej cywilizacji zachodniej, większości krajów Europy, i połowy krajów Ameryk, o tym jest wpis

żeby ci ułatwić gadanie ze mną, bo mówisz ciągle o jakichś sektach, masonerii, etc. - nie jestem gejem
zabawne określenie, biorąc pod uwagę, że w Polsce homoseksualizm nigdy nie był karany (polskim prawem),


@hlavni_nadrazi: Tzw. "g... prawda". Nie był karany w jednolitym kodeksie karnym uchwalonym przez polski parlament. Po prostu dlatego, że gdy inne kraje uchwalały jednolite kodeksy karne, Polski nie było, a w 1932 roku (paradoksalnie, w pewnej mierze dzięki walce niemieckch środowisk LGBT,, bo polskie były praktycznie nieistniejące) istotnie nie wprowadzono karalności homoseksualizmu. Sądy grodzkie, biskupie, miejskie