Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moj kolega mial badania dla kierowcow i tam oswiadczyl w dokumencie, ze nigdy nie leczyl sie psychiatrycznie. A tak na prawde leczy sie od dawna na depresje, czyli bierze leki. U psychiatry u ktorego sie leczy nic nigdy nie zatajal ze jest zawodowym kierowca i leki sa dopasowane, zdaniem lekarza nie powodujace problemow za kolkiem. No i podobno mozna na nich jezdzic i niepotrzebnie w dokumencie oswiadczyl ze nie bierze lekow.
Co w tej sytuacji ? Np. gdyby go ktos gdzies podkablowal do jakiegos urzedu ze w dokumencie jest nieprawda itp. ? Kilka osob o tym wie ze sie leczy, moze to rozpowiedzialy no ktos zlosliwie gdzies to zglosi.

#transport #medynapracy #prawo #psychiatria

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Moj kolega mial badania dla kierowc...
źródło: comment_obosglLx0EGV6oJGa4uz8iRExmmw4eoN.jpg
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: te badania to o dupę roztłuc i tak. Nie wiem gdzie ktoś miałby na niego kablować, na policję? Może mieć ewentualnie przypał jakby spowodował wypadek i jakoś by wyszło, że powiedział nieprawdę na badaniach.
Myślę, że nie ma się co przejmować, niech spyta lekarza co zrobić, przecież to nie jedyny taki przypadek w Polsce.
@AnonimoweMirkoWyznania: raczej nie ma się co przejmować, tak jak ktoś wyżej wspomniał, o dupę potłuc te badania, znam osobę, która ma dużą wadę wzroku, a ma wpisane, że nie ma żadnej i badania na 25 lat wbite. Nawet w przypadku wypadku nie sądzę, żeby tak głęboko drążyli. Niepotrzebnie zatajał, szczególnie, że jest zawodowym kierowcą, ale raczej bym się nie stresował.
@AnonimoweMirkoWyznania: nawet jakby coś się stało to myślę, że i tak będzie miał podparcie u psychiatry, że dał mu przyzwolenie na kierowanie, a badania na kierowcę są tak naprawdę niemiarodajną formalnością, trochę strzał w kolano z zatajeniem, ale zawsze można wziąć zaświadczenie z zakładu psychicznego ( ͡° ͜ʖ ͡°)