Wpis z mikrobloga

@CorpusCallosum: o 9900k nie myślałem bo to overkill tak jak 3900x. i7-9700k i i7-8700k najbardziej opłacalne są na dłuższy okres czasu 5+ lat i i5-9400f na 2-3 lata. Nie wiem, może jednak zaryzykuje z tym 3700x ale #!$%@?ły mnie wieści konkretnie bo jeszcze NH-D15 kupiłem, jak to nie wykręci nawet 4,2ghz i XMP nie będzie działało to #!$%@? chyba tą płytę w mak.
@UczesanyPedryl: Brzmi jak jakiś słaby bait.

Nie wiem, gdzie kupowałeś, ale przy takim sprzęcie zwrot jest darmowy albo zwracają koszt pierwotnej przesyłki.

Już szybciej będzie wziąć jak się ma budżet jakąś inną płytę (np. Gigabyte) i obecną zwrócić.

Ewentualnie po prostu poszukać rozwiązania. Widzę, że ludzie odpalają bez problemów na Tomahawku wszystkie Ryzeny na BIOSie V18 (najpewniej aktualizować z V17 na V18).

Ty nawet procka nie włożyłeś już chcesz oddawać. Bait
Ty nawet procka nie włożyłeś już chcesz oddawać. Bait jak #!$%@?


@Amasugiru: Spowrotem jak wysyłasz to ty płacisz za zwrot, tzn. kasę zwracają ci tylko w jedną stronę, nie wiem właśnie jak wygląda z włożeniem procka czy można procek użyć przy zwrocie.

Konsument jest odpowiedzialny wobec sprzedawcy za zmniejszenie wartości rzeczy w związku z korzystaniem z niej w nieodpowiedni sposób. Ma prawo zbadać charakter, cechy i funkcjonowanie towaru w taki sposób,
@UczesanyPedryl: mam 8700k na delidzie na Liquid Metalu i miedzianej czapce zrobionej na zamówienie i mam 5.3Ghz na Z370 Płycie. Z390 nie jest potrzebna do żadnego procesora który nie jest 9900k.
Temperatury w loadzie nigdy nie przekraczają 65-70oC podczas długiego renderingu, w wymagajacych grach max 50-55oC. #!$%@? lepiej niż fabryka przewidziała bo zapięcie 5.3Ghz na intelu graniczy z cudem.

Chyba zaczne organizować wycieczki AMDowcom by mogli zobaczyc jak wygląda takie taktowanie
Chyba zaczne organizować wycieczki AMDowcom by mogli zobaczyc jak wygląda takie taktowanie na żywo.


@Shewie: XDD może w szóstej generacji ryzena będą mieli, ogólnie to beka z fanbojów bo przed 3 generacją ludzie jarali się że AMD ma winyj rdzeniuf a teraz polecają mniej rdzyniuf w 3600x zamiast ryzena 2700.
@Shewie: 5Ghz to mieliśmy dawno temu na stocku z 9590. A nie czekaj, tutaj już taktowanie się nie liczy xD


@Amasugiru: Liczy się całokształt, IPC, taktowanie, rdzenie, opóźnienie, instrukcje tylko że w przypadku gier i w zależności od programu wykorzystywane jest tylko x rdzeni, wielu wini Intela że programiści piszą pod tyle ile Intele mają rdzeni tylko że w 2008+ nim 4 rdzenie wykorzystywane były to sporo czasu minęło mimo
@Shewie: to po #!$%@? hejtujesz AMD skoro masz takie odpicowane turbo cacko?
i powiedz o ile średnio bijesz 3900x tym #!$%@? na bogato 5,3GHz 8700K w 1080p? o 6% w przypadku 2080ti?
przypominam, że tą kartę w ogóle mało kto posiada bo kolosalna większość jedzie na gtx 1050ti/1060 albo i gorszych także hejtowanie AMD tylko dlatego, że w gierkach trochę odstają w przypadku najmocniejszej karty na rynku w 1080p to jakieś
źródło: comment_ZS1BYzwabCeVAWt6Pn7vvPunIMlb3cq6.jpg