Wpis z mikrobloga

Czy jest coś bardziej żałosnego w polskim Internecie niż lokalne portale z grupy Polska Press? Tak samo wyglądają """artykuły""" o tym kiedy są niedziele handlowe oraz inne podobne.
Dlaczego Google nic z tym nie robi? Wystarczyłoby zbanować Polskę Press z gugla na 24h, to taki syf zapewne by zniknął. Aktualizowane 10 minut temu, psia jego mać
#januszebiznesu #januszeseo #zalesie
Dominiko_ - Czy jest coś bardziej żałosnego w polskim Internecie niż lokalne portale ...

źródło: comment_nDVYBhvb3JiibaNT8TjyHQm4k809lmwD.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
Bo te "artykuły" nie są pisane dla ludzi, tylko dla Google. Celem artykułu nie jest to, żebyś dostał odpowiedź na zadane pytanie, a to, żebyś natknął się na tę stronę szukając odpowiedzi na pytanie.
  • Odpowiedz
@Dominiko_: ja #!$%@?. Nic mnie bardziej nie #!$%@?. Ostatnio próbowałem się dowiedzieć czy najbliższa niedziela jest handlowa i ni #!$%@?. Pierwsze 50 wyników w google to właśnie takie wysrywy bez żadnej treści lub potrzebnej mi informacji.
  • Odpowiedz
Z Google News już jakiś czas temu usunąłem większość portali PPG. Co lepsze, oni to robią właśnie po to, żeby się lepiej indeksowało - i to działa! Umieją w SEO, to trzeba przyznać.
  • Odpowiedz