Wpis z mikrobloga

@PanProgramista: Jak Ci się nie podoba - zawsze możesz wyemigrować. I wtedy okaże się, że podatki które płacisz są niższe, a Twoje wynagrodzenie znacznie większe niż średnie wynagrodzenie w kraju. Więc nie narzekaj :) Podatki tez są potrzebne i uczciwie wydawane zwiększają jakość życia w kraju.
@Wloczykij2: Najpierw mowisz ze zabieraja ci 4700 "GBP" a pozniej okazuje sie ze jednak USD a pozniej na gorze napis po norwesku ktory oznacza "kod podatku od oleju" + te D na tym przerobionym papierku ma #!$%@? odstep co do reszty.

Jak bardzo musisz sobie ego podbudowywac klamstwami w internatach to lepiej nie wychodz z piwnicy XD
@b0dzi0: śmieszny to jesteś Ty. Nie mierz wszystkich swoją miara, nikogo tu nie oszukuję. Napisałem, ze kontrakt mam w funtach, a slip jest w dolcach i dlatego pomyliłem, a edytować już się nie da. Firma jest norweska, dlatego napisy masz po norwesku i odnosi się on do branży offshore oil&gas. Wyguglaj sobie albo przejrzyj moje wpisy na mirko to zobaczysz o co chodzi.
@wszedzieinator: branża IT :) Podatek normalne 19% liniowego, więc resztę łatwo wyliczyć. Może nie widać tego tak wyraźnie na screenach, ale to jest podatek kwartalny. Więc nie nie zarabiam 100k netto miesięcznie niestety, ale i tak jest nie najgorzej.