Wpis z mikrobloga

Po wpisie @Ricochet na wypoku zawrzało, a wszystko przez opaski na uda ( ͠° °) Czujemy się w obowiązku odpowiedzieć na potrzeby Mirków i Węgierek, robimy więc małe #rozdajo oraz #glupiewykopowezabawy ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:Do wygrania oczywiście opaski na uda zapobiegające otarciom, z naszego sklepu https://www.kontri.pl
Zasady są proste, do zgarnięcia są 3 opaski, po jednej na osobę. Trzeba zaplusować wpis i najlepiej podać który konkretnie model wybieracie. Losowanie w czwartek o 12:00. Opaski są marki Julimex, Mitex oraz Gabriella, znajdziecie je pod tym linkiem - bielizna wyszczuplająca kontri.pl Oczywiście musi być dostępna - chodliwy towar więc sami rozumiecie.

#kontri #kontripl #bielizna #bieliznaboners #modadamska #ubierajsiezwykopem #rozowepaski #rozowypasek #plussize #zdrowakobita #opaskanauda
Pobierz kontri_pl - Po wpisie @Ricochet na wypoku zawrzało, a wszystko przez opaski na uda ヽ(...
źródło: comment_8DqBWfTa5wNLRx5G3uCFgX84ngRUxqkt.jpg
  • 48
@kontri_pl: A mogę unikać waszego sklepu za żebraczy marketing ale jestem facetem a co gdzie różowa kupuje to ja wnikać nie będę. No to skoro przyjemności mamy za sobą to ja podziękuje i myślę, że każdemu spodoba się ten wyjątkowy udany marketing. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Laargoo: Już dawno wyjąłem ale nie lubię takiego marketingu, to tak samo jakby tobie umarł brat/wujek/babcia ktoś piszesz na wykopie, żalisz się a tutaj firma pogrzebowa wali post w związku ze śmiercią jednego użytkownika mamy dla was rozdajo trumny. No naprawdę? Może przykład z tyłka ale nie robi się tak po prostu.
@Laargoo: Ja nie kręcę afery, dla mnie taki marketing to typowe chamstwo i tyle, wybijanie się na czyimś wpisie. Ja rozumiem jakby się dogadali i zrobili "Razem z autorem poprzedniego wpisu" to bym szanował mocno bo sam coś podobnego robiłem. Ale jeśli firma która odzywa się na wykopie jedynie aby reklamować swój sklep..Coś jest jednak nie tak według mnie. Popatrz na chociażby Tomskor, na ich marketing czy Savio, specjalnie nie będę