Wpis z mikrobloga

Dziś chciałem poruszyć trochę kontrowersyjny temat #glodowka #post Jestem aktualnie w 9 dniu postu, nie jem nic, piję tylko wodę. Celem jest 17 dni. Jest to mój drugi post. Po co to robię? Żeby wyzerować organizm, zacząłem zbyt dużo zajadać przez co żołądek nieco się rozkurczył. Druga sprawa to smaki, zauważyłem, że przestała mi smakować większość warzyw oraz potraw generalnie zdrowszych. Po tak długim poście człowiek niejako poznaje smaki na nowo i zaczyna zajadać rzeczy, których wcześniej często nie lubił. Programuje swój żołądek od nowa. Jeśli macie jakieś pytania, to śmiało, odpowiem na każde :) #dieta
  • 48
@jalop: Jak pisałem wcześniej nie zauważyłem go u siebie. Jeśli rzucisz się dzień po na burgery i fast food to masz jak w banku. Ja natomiast zaczynam od soków rozcieńczonych pół na pół z wodą, jakieś 400-500 kcal przez pierwsze 3 dni. Później przeciery i zupy krem, naturalnie bez żadnej soli i dodatków. Później surowe warzywa. Pieczywo dopiero w drugim tygodniu, również bez soli, własnej roboty. Mięso w czwartym tygodniu wychodzenia.