Wpis z mikrobloga

Dziś chciałem poruszyć trochę kontrowersyjny temat #glodowka #post Jestem aktualnie w 9 dniu postu, nie jem nic, piję tylko wodę. Celem jest 17 dni. Jest to mój drugi post. Po co to robię? Żeby wyzerować organizm, zacząłem zbyt dużo zajadać przez co żołądek nieco się rozkurczył. Druga sprawa to smaki, zauważyłem, że przestała mi smakować większość warzyw oraz potraw generalnie zdrowszych. Po tak długim poście człowiek niejako poznaje smaki na nowo i zaczyna zajadać rzeczy, których wcześniej często nie lubił. Programuje swój żołądek od nowa. Jeśli macie jakieś pytania, to śmiało, odpowiem na każde :) #dieta
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dawnyredaktor: dzisiaj kończę pierwszą w życiu głodówkę, o 22 miną mi 72 godziny i od tego zaczynam ^^

powiedz mi - co myślisz o szklance smoothie owocowego, jogurcie naturalnym, paroma malinami, borówkami i banan + dobre czy coś zmienić/dodać? po paru godzinach do snu, z rana kasza jaglana z też jakimś jogurtem i owocem/warzywem, a na obiad ryż z jabłkiem albo makaron z twarogiem - zmienić coś czy jest ok?
  • Odpowiedz
@ray1902: Dodałbym do tego świeżo wyciskany sok z grejpfruta do tego, ważne żebyś nie dodawał soli na początek. Trzy dni to niedużo, nie trzeba być aż tak restrykcyjnym, ważne aby działać z głową
  • Odpowiedz