Wpis z mikrobloga

godzina przed praca (no może teraz pół bo ciężko się wstaje :P), później co jakiś czas do pracy go zabieram, 4 szkolenia dziennie po 10-15minut +20minut zabawa, i z 2-3h spaceru.


@Aggressiv: troszku duzo jak na 4mc, jak go teraz tak przyzwyczajasz to za 2-3 mies bedzie potrzebowal trzy razy wiecej by zrobic drzemke po spacerze. Pamietaj, ze musi sie uczyc, ze noe zawsze ma towarzystwo do zabawy i uwage od
@Vittel: błąd sąsiadki.
@Aggressiv Ja mam BC obecnie 8 miesięcy i nic nie niszczy w domu, czasem prosi o spacer ale rzadko (kiedyś częściej). Duży wycisk dostaje w weekendy (szkolenie, parki etc). W tygodniu optymalnie jeden dłuższy spacer ~30-60 min i 2 x 15min. Raz dziennie staramy się ćwiczyć różne komendy + dostaje kong w domu. Aż zrobiłbym zdjęcie teraz, ale nie mam przy sobie telefonu - dzisiaj była 15 min
@giorgioborgio: bardziej niż się wydaje! Trzeba duzo czasu to daje rade.
@InsaneMaiden: kwestia gustu. Pudle też mądre,ale często gorszy charakter
@sajko: nawet wyczesze! Dziękuję ;)
@franek13: umie się wyciszac na komendę. Umie już całe podstawy obiedience, a nawet Sporo więcej. Nie zawsze to 2h spaceru. Często z tych 2h to 30 min spaceru. Główne mecze go intelektualnie. Nie da się ich znaczyć fizycznie i trzeba uważać na to