Wpis z mikrobloga

@mojwa tak tylko na co idą te podatki na służbę zdrowie gdzie i tak chodzę prywatnie bo potrzebuje badania na już a nie w marcu 2023r. Czy na drogi gdzie i tak płacić trzeba za przejazd autostradą albo mniejsze drogi dziurawe tak że strach o opony, czy może na policje gdzie brakuje ludzi i trafiają tam bo nigdzie ich nie chcieli czy może idzie na faktyczną pomoc obywatelowi a nie kupowanie wyborcy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@basketm: kraje z najniższą minimalną w UE to Rumunia, Litwa i Bułgaria. Niech zgadnę, zaraz będziesz chciał liczyć tylko kraje, które spełniają warunek pensji minimalnej 3k euro?

@AlgorytmPrima: wypisz kraje z najwyższym klinem podatkowym od minimalnej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ofc tym tańszym Stansted bo p0laczkow na to drugie nie stać


@StarySkuter: co takiego zlego w stansted? Pracuje w cambridge i mam jechac dalej bo lipa? xD

myślałem, że polacy to w luton lądują a do londynu to z buta idą


@CartmanXD: odbieralem raz znajomego w luton i takiej ilosci dziwnych ludzi nigdzie nie widzialem. Strach bylo auto zostawiac na parkingu, jak na jakims bazarze
@borjaki: moze dlatego, ze pensja o ktorej piszesz jest daleko poza zasiegiem wieszkszosci specjalistow nie tylko w chemii ale w innych branzach. Wg tego raportu Link: Średnie wynagrodzenie oferowane specjalistom i menadżerom w Polsce wzrosło z 11 662 zł brutto w 2017 roku do 11 900 zł w roku 2018. Natomiast: przeciętne miesięczne wynagrodzenie w sektorze przedsiębiorstw (większych, zatrudniających powyżej dziewięciu osób), bez wypłat nagród z zysku, wyniosło 4949,41 zł.
no ale nieudacznicy wolą zwalać winę na państwo za swoje niepowodzenia, co się dziwisz.


Kraj nieudacznikow w takim razie, gdzie przecietny polak to cwiercanalfabeta pracujacy za 500 euro, a mogl zostac programista albo glazurnikiem. Tym bardziej trzeba wyjezdzac.
@szzzzzz tylko nieudacznicy i patologia wyjechała do UK. Wyrwij jeszcze jakiegos egzotycznego muhammada, zrob bombelka, a pozniej wroc do Polski z placzem, że mokebe #!$%@? i szukaj kochającego ciebie i karmelowego bombelka spermiarza
@ortofosforan: pleciesz trzy po trzy.
najpierw powiedziałeś coś zupełnie innego
> nieudacznicy wolą zwalać winę na państwo za swoje niepowodzenia

a to przecież skrajna głupota w kontekście postu.
teraz pierniczysz jakieś inne farmazony..
wiesz, że do tego wcale nie tzreba mieszkać zagranico? Ci debile nawet tego nie sprawdzają.

Mieszkam i pracuję w Polsce i właśnie planuję trzecie wakacje w tym roku, waham się między Grecją a Cyprem bo jeszcze nie byłem.


@koniecswiatajestbliski: ile ty masz urlopu do #!$%@? xD