Wpis z mikrobloga

@szzzzzz jak ktoś w dobie tanich lotów i setek hosteli nie jest w stanie ogarnąć tanich wakacji to chyba wiem czemu musiał wyjechać zagranicę XD rozumiem wakacje w USA czy Azji, bo to już mogą być większe koszty. Ale w Europie WSZĘDZIE można polecieć za mniej niż 300 zł w dwie strony. A hostele w większości miast można bezproblemowo wyhaczyć za 20-80 zł (poza np. Amsterdamem czy Oslo, ale już nawet drogi
@Kombinat: @ortofosforan: @koniecswiatajestbliski: zobacz jak mozna zyc za pensje z gownoroboty tu i tam. O roznicy w zarobkach w zawodach ktore wymagaja kwalifikacji nie wspomne - chociazby w pielegniarstwie - tu tyram za niecale 4k, w rzeszy mialbym 3k ale euro, w uk 3k funtow. Chcialem sobie kupić samochod, nic wielkiego a klase. Nawet jakbym odkładał całą kase jaką zarobie to zajmie mi to jakieś 2,5 roku, w Niemczech?
@emesc: Teorie tłumaczące mechanizm odruchu postulują nieprawidłowości w transmisji sygnałów w jądrze nerwu trójdzielnego. Nadmierna stymulacja nerwu wzrokowego miałaby wpływać na jądro nerwu trójdzielnego i wywołać odruch kichania, za który są odpowiedzialne gałązki nerwu trójdzielnego zaopatrujące śluzówkę nosa. Taka nadmierna stymulacja ma miejsce np. przy nagłym przejściu z ciemnego pomieszczenia w silnie nasłonecznione. Inna teoria tłumaczy kichanie ściekaniem łez przez przewód nosowo-łzowy do nosa. Szybkość wywołania odruchu przemawia na korzyść tej
zobacz jak mozna zyc za pensje z gownoroboty tu i tam. O roznicy w zarobkach w zawodach ktore wymagaja kwalifikacji nie wspomne - chociazby w pielegniarstwie - tu tyram za niecale 4k, w rzeszy mialbym 3k ale euro, w uk 3k funtow. Chcialem sobie kupić samochod, nic wielkiego a klase. Nawet jakbym odkładał całą kase jaką zarobie to zajmie mi to jakieś 2,5 roku, w Niemczech? niecały rok. Pytania?


@basketm: ale
Gratuluję i zazdroszczę, wygrałaś życie


@Daddy_Belly: Dzięki, ale bez przesady. Nie czuję żadnej wygranej. To tylko pieniądze (wiem jak to brzmi xD) i nie jestem nawet na poziomie #programista15k ale w przeciwieństwie do większości chyba ludzi nie narzekam i jak mam jakiś większy wydatek, typu kupno auta, mebli czy właśnie wakacje to nie muszę się zapożyczać tylko na luzie sobie poradzę :)
@szzzzzz: podobno jak polacy przylatują gdzieś do cywilizowanych krajów to zamiast normalnie jak człowiek przechodzić przez bramki to kręcą się na tej karuzeli razem z bagażami i tak wypadają z niej a celnicy kują ich takimi szpikulcami i poganiają


@CartmanXD:
Jak dwa lata temu bylem w albanii (durres) to rezydent opowiadal ze przez zwiekszony naplyw turystow z europy miejscowi musieli sie nauczyc pewnych wzorcow zachowan i byli srednio zadowoleni jak