Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kwassokles: Dokładnie. Truchę boli, że człowiek wykazał tyle zaangażowania i dobra, a nawet nie mógł liczyć na uprzejmą odmowę i zostawienie sprawy
@niko444: Nie sądzę, żeby we wcześniejszej relacji mogła coś takiego wyczuć. Byłem wesołym i pewnym siebie gościem
@noctem_corvus: Czy ja się tu gdzieś usprawiedliwiam? Sam napisałem, ze sobą gardzę
@Omefa1995: nie rób tego - nie wrzucaj takich wysrywów na mirko, bo tylko się pogrążysz w uzależnieniu od przegrywowej atencji... Te plusy i komentarze nic nie znaczą, żyj dalej, znajdź inną, ale nie wrzucaj przegrywowych historii na mirko, bo to droga w dół...
@Omefa1995:

Ludzie są... ciekawi.

Gdyby kobieta napisała, że nie potrafi zrezygnować z faceta, który ją olewa i zdradza, a teraz prosi o pomoc - dostałaby mur wsparcia, całe stada białorycerzy ofiarowałyby jej pomoc i dobre rady. Trzymaj się, śliczna, olej tego uja, znajdziesz wartościowego chłopaka, bo takich jest dużo etc. Atencjometr wywali skalę.

Za to, gdy to facet jest traktowany jak szmata i nie daje sobie z tym rady - jest