Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kwassokles: Ciężko mi podejść do tego tak czysto matematycznie. Lubię pomagać ludziom

@DrHaze: Nigdzie nie napisałem, że była. Zaprosiłem ją na randkę, a ona odmówiła

@Ranger: Szukałem takiego bodźca, kopniaka, żeby się pozbierać i go dostałem

@Usmiech_Niebios: I co zrobiłeś później?

@Blaskun: Nie rzuciła, tylko odmówiła gdy zaprosiłem ją na randkę. Początkowo też miałem iść do tego miasta co ona i wtedy jakby nam się udało to
@Omefa1995: wierz mi ja też czasem myślałem o innych bardziej niż o sobie minie troche czasu a spojrzysz na to rzetelnie ja już nawet nie liczę ile razy zrobiłem z siebie idiotę.ale pamiętaj rób to co uważasz za słuszne.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kwassokles: Teraz jej pomogłem, bo jestem nią zaślepiony. Założę się, że gdybym to ja poprosił ją o pomoc, to bym jej nie dostał. Chyba czas obudzić w sobie troszkę egoizmu, ale też bez przesady
@Omefa1995 pisząc "dziewczyna" wszyscy myśleliśmy że to Twoja partnerka a nie określenie 'płci'. Poza tym powrót może oznaczać w tym przypadku chociażby jakby do Ciebie napisała coś w stylu "to co, co z naszym spotkaniem?" Po kilku mc
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kolczaneiro: Nawet nie pomyślałem, że ktoś to może tak zrozumieć. A pisać to niech sobie pisze. Nie wpakuje się w to. Wtedy pewnie i tak by patrzyła, żeby znaleźć lepszego
@Omefa1995:

Nie idealizuj żadnej kobiety. Kobieta powinna przez 24h na dobę być przekonana że jesteś cały czas w grze i może cię stracić bo pójdziesz sobie do innej i to w każdej chwili. Powinna się o tym dowiedzieć niewerbalnie, a nie że jej zagrozisz w trakcie kłótni.

Silne przekonanie że kobietom chce się bardziej ruchać niż facetom, a więc nie są porcelanowym naczyniem oraz świadomość że na świecie jest miliardy kobiet
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@januszniepije: Kontaktu nie będę utrzymywać. Chodzę do pracy na wakacje, ale to tylko 8 godzin, a doba ma 24. Pasji żadnej nie mam. Kiedyś grałem w gry, ale już chyba z tego wyrosłem, bo nie sprawia mi to przyjemności. Chyba po prostu odbija mi od tego wolnego czasu
@Omefa1995: ja w podobnej sytuacji napisałem wprost: nie pomogę tobie bo piszesz tylko jak czegoś potrzebujesz. Oczywiście było tłumaczenia, że to nie prawda ale jak zlałem i nic nie odpisałem pojawiły się przeprosiny. Odpisałem okey i kontakt urwany. Tylko w mojej sytuacji nie wysyła fot z randki ale serio odzywała tylko się jak potrzebowała pomocy
@Omefa1995: Nudny byłeś jak flaki z olejem. Nie lubię mówić że to wina mężczyzny, ale zazwyczaj #!$%@?ść grzeczniutkich facetów powoduje że laski idą do kogoś innego, a jak już pójdzie to nie wiedza co zrobić.
Co do pasji chodziło mi o 2 rzeczy:
1) umiejętności które dadzą ci awans w zarabianiu pieniędzy, nie dla szpanu, ale dla samego siebie aby mieć komfort i nie ograniczać swoich potrzeb
2) sport, dla lepszego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SpaceMonkey: Tak chyba będzie trzeba. Przejrzałem nasze rozmowy na fb i rzeczywiście jeżeli ona zaczynała rozmowę, to tylko dlatego, że coś chciała

@januszniepije: Szczerze mówiąc to zastanawiałem się nad kalisteniką, ale nie wiem jak zacząć
@Omefa1995: i to jest twoj blad wydaje ci sie ze nie wyczula, znam kolesi co tez sie wydaje ze sa pewni siebie a ja nawet bedac facetem po 2 zdaniach z gosciem wyczytuje ze cos z nim nie tak i pozniej okazuje sie prawdą, a laski maja wieksza inteligencje emocjonalną
@Omefa1995: zacznij od inwestycji w siebie, dobra edukacja dobry zawod zainteresowania może siłownia albo basen jak juz bedziesz ogarniety to bedziesz mial naturalna pewnosc siebie i nie bedziesz musial udawać, niektorym sie wydaje ze potrafia kłamać. Czesto wtedy laski same przychodzą, bedziesz spokojniejszy na duchu i nie bedzie widac desperacji
@Omefa1995: Paradoksalnie jak zaczniesz ją zlewać to ona nie zerwie z Tobą kontaktu, czego tak bardzo się boisz, tylko będzie bardziej na niego napierać ;) Olej ją, a zobaczysz, ze sama do Ciebie przyleci, taka już logika różowych pasków ;)