Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kochamajfony: Usunięcie z życia raczej nie będzie trudne. Jak już mówiłem idziemy na studia i prawdopodobnie do różnych miast
@sezonandrzeja: To co proponujesz, żebym odpisał jak następny raz o coś poprosi? Nie wiem czy sam będę potrafił
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@BloodyMassacre26: @kochamajfony: Dziwne wnioski wyciągacie. Skoro chciałem z nią być to myślicie, że jedyne o czym myślałem to jej pieróg i zostawił bym ją po zaliczeniu. Tu się mylicie. Przed całą tą sytuacją na serio myślałem, że z nią można zbudować coś trwałego. Mogliśmy rozmawiać godzinami bez wyczerpania tematu, to samo poczucie humoru. Oczywiście nie przeczę, że pociągała mnie fizycznie, bo pociągała i to bardzo, ale to nie był jedyny
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KarPaKo: Chciałbym znaleźć inną, ale nie wiem czy będę potrafił się zaangażować zanim nie zapomnę o tej. A tej pewnie dupsko nie pęknie choćbym spotykał się z jakąś miss
Nie mam godności. Jestem zbyt zaślepiony jej osobą


@Omefa1995: dlatego to nie ty ją przetykasz, a ktoś inny, kiedy to zrozumiesz (co nie wiem czy jest możliwe, a jeśli tak będzie to długi, powolny i bolesny proces) to moooże, ale to może coś się zmieni.