Wpis z mikrobloga

- zwolnij praconika za nawoływanie do zabijania kolegów z pracy
- miesięczna kontrola ze szkoleń BHP i badań lekarskich

Te państwo jest poważne. Katoliban pi@#$&l#y.

Oczywiście kontorla miała być tak i tak, ale ją niby przyśpieszono tylko odrobinę XD Chore represyjne katolibańskie państwo, katoszariat i katoterror. Wykorzystywanie przez katolików przewagi państwa nad obywatelem w celu promowania ideii z napisanej przez beduinów w epoce brązu książki o zerowej wartości naukowej czy moralnej.

#neuropa #bekazkatoli #zalesie #polska #lgbt #katoliban #dajciemiwiecejlekowboniewytrzymie
lakukaracza_ - - zwolnij praconika za nawoływanie do zabijania kolegów z pracy
- mie...

źródło: comment_cJiKJvlD01wlURrwsDSyjadeMgR7IrsA.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ghostface: No, ale zaraz. Zwolnili go za te cytaty z biblii, a nie za wypowiedzi na jakimś wewnetrznym forum o których nawet nie slyszalem.
@lakukaracza_: No tak, religia nie ma tu nic do rzeczy, to są jego prywatne poglądy związane z jego wiarą i dopóki nie zaczyna wcielać ich w życie i komukolwiek otwarcie, personalnie grozić to nie ma dla mnie problemu, chociaz ja takich poglądów nie popieram
  • Odpowiedz
Zwolnili go za te cytaty z biblii


@Kurgan: Ganianie za pracownikami firmy walenie im cytatami o zabijaniu gejów i publikowanie ich pod wpisem zarządu szacunku dla LGBT to raczej nękanie niż "pokazywanie innego punktu widzenia na sprawę" A gdyby cytował Main Kampf o likwidowaniu Żydów? Koran o zabijaniu kobiet? Serio nie widzicie, że stosowane są podwójne standardy i KK może bezkarnie głosić tezy, które w innych sytuacjach sami byście potępiali?
  • Odpowiedz
Zwolnili go za te cytaty z biblii, a nie za wypowiedzi na jakimś wewnetrznym forum o których nawet nie slyszalem.


@Kurgan: przecież on te cytaty wrzucał to na jakieś firmowe forum intranetowe w kontekście osób LGBT.
  • Odpowiedz
@ipkis123: no nic, jak następnym razem zacznę na firmowym forum nawoływać do zarzynania katoli, to mam nadzieję, że episkopat przyjmie to ze zrozumieniem gdy się o tym dowie xD
  • Odpowiedz