Wpis z mikrobloga

- zwolnij praconika za nawoływanie do zabijania kolegów z pracy
- miesięczna kontrola ze szkoleń BHP i badań lekarskich

Te państwo jest poważne. Katoliban pi@#$&l#y.

Oczywiście kontorla miała być tak i tak, ale ją niby przyśpieszono tylko odrobinę XD Chore represyjne katolibańskie państwo, katoszariat i katoterror. Wykorzystywanie przez katolików przewagi państwa nad obywatelem w celu promowania ideii z napisanej przez beduinów w epoce brązu książki o zerowej wartości naukowej czy moralnej.

#neuropa #bekazkatoli #zalesie #polska #lgbt #katoliban #dajciemiwiecejlekowboniewytrzymie
Pobierz lakukaracza_ - - zwolnij praconika za nawoływanie do zabijania kolegów z pracy
- mie...
źródło: comment_cJiKJvlD01wlURrwsDSyjadeMgR7IrsA.jpg
  • 32
@lakukaracza_: bylam na szkoleniu z prawa pracy i ogolnie HR z kobieta ktora jest kierownikiem kadr. Babeczka jest obcykana i wie co robi, wiec raczej nic nie znajda.
Ja wiem ze wykop generalnie wylewa pomyje na hr ale ta kobiete polecam kazdemu zeby opiekowala sie jego skladkami i placa. Naprawde mega propsy dla niej
@lakukaracza_: Nie rozumiem po co bronisz szwedzkiego giganta. Zwolnili pracownika całkowicie niesłusznie, bo każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii. Sam na pewno nie chciałbys promować katolicyzmu gdyby ktoś Ci to narzucił w Twoim miejscu pracy, a pomyśl, że za coś takiego by Cie zwolnili pod pretekstem niedostosowywania sie do zasad i norm społecznych.
Sam na pewno nie chciałbys promować katolicyzmu gdyby ktoś Ci to narzucił w Twoim miejscu pracy


@Kurgan: czyli jakbym w odpowiedzi na to pisał na wewnętrznym forum, że należy zarzynać katoli, to wszystko byłoby ok - mam prawo do opinii? xD