Wpis z mikrobloga

Wszyscy na Mirko piszą o jakichś raperach, więc ja zapytam: komu się podobało na The Strokes? :D

Jak dla mnie było świetnie, ale to mój pierwszy koncert/festival, więc nie bardzo mam porównanie :p

#opener #thestrokes
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@AlwaysAbroad: wyobraź sobie, że ktoś przyjeżdża z drugiego końca polski na konkretny koncert i nic nie może zobaczyć bo ktoś z parasolka wyskoczy. Od tego są płaszcze przeciwdeszczowe na koncerty
  • Odpowiedz
@pawelczixd: Tak bardzo to. Do raka dodałbym hiperkapelusze kibica i trąbki na stadionach, plus ludzie którzy na koncertach nie idą do młyna tylko robią młyn w 3-6 osób gdzieś, gdzie ludzie na spokojniej przeżywają koncert.
  • Odpowiedz
@trevoz: zajebicie było xd #slowpoke. Kisłem tam co chwilę z tego co Julian gadał xD Ale szkoda że raczej niewiele (nic?) z tych nowszych płyt nie zagrali. Było coś z Angles? Bo nie kojarzę. A to moja ulubiona :c
@piatydzienmiesiaca: a czemu nie mogłaś się wybrać? Ja to choćbym obie nogi połamał dzień wcześniej to bym pojechał :D
  • Odpowiedz
@piatydzienmiesiaca: faaak xd no pechowo wyszło, nic nie poradzisz. Przynajmniej nie zmokłaś :D A do Europy wpadną jeszcze na pewno, więc kolejna okazja też się jeszcze trafi. Btw, zobaczyłem właśnie, że ktoś już wrzucił prawie cały koncert na yt
  • Odpowiedz
Under cover of darkness


@trevoz: No właśnie tego mi najbardziej brakowało :) Niczego innego nie gram tak często na gitarze xd No ale masz rację, sporo było takich rzadszych, co też mi się podobało :D Under control właśnie na przykład. I w ogóle to wejście z Heart in the cage (ʘʘ) Aż byłem cały mokry i to nie od deszczu xD
@piatydzienmiesiaca: Właśnie chyba
  • Odpowiedz