Wpis z mikrobloga

@powiedz: Jeżeli ty i twoje kolezanki robicie takie zdjęcia to nie mam o was najlepszego zdania i według mnie jesteście tępe. I ciesze się, ze mi powiedzialas, ze to takie powszechne. jeszcze bardziej mnie utwierdziłaś w tym, ze normalnych kobiet po prostu nei ma
@siemacotam: ale cierpliwy człowiek. Nie dość że quality content to od 12 godzin spokojnie tłumaczysz dzbanom czepiającym się o cokolwiek i jeszcze nie zacząłeś ich wyzywać. Ucz mnie mistrzu
@Thachi: robiłyśmy 15 lat temu. Może wtedy były modne inne pozy wiec nasze prężenie się zamiast być sexy wyglądało zabawnie. I moja mama tez za dzieciństwa w 65 roku miała takie zdjęcia mimo ze było ciężko o aparat. Tak było od zawsze i tak zawsze będzie, wiec musisz się z tym oswoić ze to tylko dzieci i to tylko taka faza w dorastaniu, albo szukać tych kilku % dziewczyn które tak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@agaciksa: oj 12 godzin to przesada, nie mam tyle czasu na takie głupoty. Odpisalem tylko na trzy najbardziej popularne komentarze (na jeden wczoraj wieczorem) które mnie atakowały. Chciałem po prostu wyjaśnić całą sytuację, nie spodobało mi się jak ktoś przypisuje mi łatkę jakiegoś przegrywa czy stulejarza gdyż takim nie jestem, a zdjęcia zrobiłem tylko i wyłącznie w celach humorystycznych jak widać po poście i po komentarzach które napisałem.
@absinth: @powiedz: tu nie chodzi o robienie sobie zdjęć, ale w jaki sposób to się dzieje. zero oryginalności, obie jednakowe fotki, jednakowe pozy, takie nijakie, już nawet pomijam świecenie dupą, bo nic innego nie potrafi pokazać.

fotki same w sobie robić przecież można, każdy to robi, ale głównie zamysł i cel tych fotek znamionuje, że to tępe cipy. może dorosną i zrozumieją, ale póki co taki jest stan obecny.
każdy