Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@advert: śmieje się bo mogę, nic do robienia takich zdjęć nie mam, po prostu ta sytuacja mnie rozśmieszyła i tyle, przepraszam również, że napisałem jak 5-latek.
  • Odpowiedz
@PeterFile: ja powiem ze nie ma żadnych przesłanek żeby to były tepe dzidy. Każda dziewczyna lubi robić sobie zdjęcia - głupia, mądra, brzydka, ładna, z zainteresowaniami i bez. Jedne robią więcej drugie mniej ale wszystkie moje koleżanki - czy są teraz na doktoracie na Oxfordzie, managerem w banku w luxemburu, czy są lekarzami, czy zwykłymi pracownicami biurowymi - w podobnym do tych dziewczyn wieku lubiły sobie robić zdjęcia. I po to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Cmee_: nie waliłem, oczywiście nic nie ma złego w robieniu sobie takich zdjęć, sam mam takie zdjęcia, nie swojej pupy tylko siebie z kimś lub na tle czegoś oraz w przeróżnych innych sytuacjach a te zdjęcia zrobiłem tylko dlatego, że rozśmieszyła mnie ta sytuacja gdy zobaczyłem je z okna, dopisałem do tych zdjęć pewną historyjkę którą możesz zaobserwować w tym poście i tyle. Zajmuję się czymś pożytecznym, nie musisz się martwić.
  • Odpowiedz