Wpis z mikrobloga

Mirki jest sprawa.
Jest pewien poczciwy #niebieskiepaski, który został wyrolowany przez #p0lka, która znalazła sobie #bolecnaboku.
Historia może i typowa ale w grę wchodzi krzywda dziecka, które prawdopodobnie jest molestowane seksualnie przez nowego bolca Karyny.
Chłop walczy o opiekę nad dzieckiem, ma niezbite dowody na wine Karyny za rozpad małżeństwa i złą opiekę nad córką a mimo to sąd przyznał dziecko jej.

Poniżej wklejam skrót historii ze strony, którą stworzył zrozpaczony ojciec.
Wiem, że są tu Mirki, które również walczyły o prawa do opieki, może możecie jakoś pomóc?

Tomasz B. od ponad pół roku bezskutecznie walczy o dobro swojej 3,5 letniej córeczki Sary z byłą żoną Dominiką, sądami, policją i całym aparatem państwa. Walka ta jest ciężka i nierówna, jednak jako kochający ojciec Tomasz nie poddaje się w wysiłkach na rzecz ochrony dobra swojej córki.

Sąd całkowicie bojkotuje argumenty ojca, ślepo przyznając rację matce dziecka, będącej w związku z kochankiem, który regularnie dopuszczał się przemocy fizycznej i psychicznej wobec córki Tomasza.

Pytanie na ile jeszcze starczy mu sił oraz czy w naszym kraju ojciec, wbrew wszystkim okolicznościom, jest zawsze z góry na przegranej pozycji w konflikcie z matką dziecka?

Więcej szczegółów w rozwinięciu poniżej.

http://krzywdzona.pl

Wołam obserwatorów #rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #prawo #pedofilia #pomagajzwykopem #wykopefekt #rozwod #zdrada #afera dla zwiększenia zasięgu.
Liczę na Was Mirki ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 16
@mrs_badger: ale sprawa już jest wyjaśniona. Na dole strony czytamy:

POSTANOWIENIE

Dnia 25 czerwca 2019 r.

Sąd Okręgowy we Wrocławiu – Wydział XIII Cywilny Rodzinny

w składzie następującym:

Przewodniczący: SSO Elżbieta K.

po rozpoznaniu w dniu 25 czerwca 2019 r. we Wrocławiu

sprawy z powództwa Dominiki B.

przeciwko Tomaszowi B.

o r o z w ó d

w przedmiocie wniosku stron o zabezpieczenie pieczy nad małoletnią Sarą B. i kontaktów

postanawia:
@wioslarz-umyslow no zgodzę się, ale niżej jest też napisane

Co więcej… dziś, 01/07/2019 Dominika B. porwała moją córeczkę po raz kolejny, tym razem z przedszkola, pomimo zakazu opiekunek…


Dzielnicowy, który „prowadzi” (żart… długa historia) niebieską kartę Dominiki B. przyjechał na interwencję na moją prośbę stwierdził że nie odbierze mojego zawiadomienia o porwaniu z przedszkola, i pojechał…

CÓRKA JEST Z MATKĄ, MATKA ZABRAŁA DZIECKO, NIE WIEM GDZIE JEST I NIE MAM Z CÓRECZKĄ
On osiągnął to co było w zamierzeniu. To, że teraz sprawa przybiera nieco innych barw to już sprawa wtórna. Matka dziecka strzeliła sobie właśnie w kolano. Mam nadzieję, że potrwa to jeszcze kilka dni i kobieta dostanie odpowiedni wyrok.