Wpis z mikrobloga

Mireczki, chciałabym pochwalić się Wam moim postępem, który zmienił mnie z ulanej świni 1/10 w mniej ulaną świnię 2/10 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po lewej zdjęcie z 2015 roku - 80 kilo, problemy skórne i ze stawami, wstręt do aktywności fizycznej i wieczne zmęczenie. Nadwaga towarzyszyła mi od zawsze - usprawiedliwiałam się, że mam ją w genach.
4 lata diety, kompletna zmiana nawyków żywieniowych, klasyczne MŻ i duużo ruchu ( #silownia oraz joga i rolki, a także masa spacerów), i... udało się <3

Po prawej zdjęcie z dzisiaj. 15 kilo mniej (osiągnęłam upragnione "10 kilo mniej niż końcówka wzrostu"). #duma ()

Łatwo nie było, dalej mam kompleksy na punkcie wyglądu swojego ciała, ale #czujedobrzeczlowiek
Da się? Da się.

#dieta #chudnijzwykopem #mikrokoksy #odchudzanie #progresspic #chwalesie #wyjsciezprzegrywu
W.....a - Mireczki, chciałabym pochwalić się Wam moim postępem, który zmienił mnie z ...

źródło: comment_kIJ0oga0ZMd2fx9tVznQoZ8h3QVS5b2p.jpg

Pobierz
  • 339
  • Odpowiedz
Normalna zdrowa waga gratulacje , ale jesli robisz to dla atrakcyjnosci to jeszcze droga daleka 65 przy 175 to dalej duuuzo dla kobiety i nie wciagaj tego #!$%@? brzucha do zdjec szkoro nie jesteś jeszcze zadowolona z efektu to się nie oszukuj
  • Odpowiedz
@Wrzoskoowna: A wystarczy zmienić pracę ( ͡° ͜ʖ ͡°). W moim przypadku, przez stres z tym związany, zszedłem z 80 na 74. Teraz stresu nie ma, orgnanizm regeneruje się po wycieńczeniu, a ja robię wszystko, żeby wagę utrzymać. Fizycznie i psychicznie czuję się znacznie lepiej niż 6kg temu (òóˇ).
  • Odpowiedz
jak to jest codziennie oszukiwać geny?


@obieq: Ale geny coś mówią o diecie i aktywności fizycznej? Może po prostu ma geny "zawodowego sportowca" i powinna np. palić 2000kcal dziennie podczas codziennych treningów? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Simfecstio: wiesz, nie zawsze jesteś ulaną świnią z wyboru. Ja po sterydach przy chemioterapii tak puchłam, że dziąsła aż mnie bolały, nie dało się tego opanować, tak, ja apetytu. Wiesz, że nie masz nad tym kontroli, mimo, że starasz się jak cholera. Codziennie patrzysz na siebie i czujesz się jak gówno. Z osoby aktywnej fizycznie, żyjącej na prawdę zdrowo, stałam się grubaską i dopiero po roku jestem w stanie coś
  • Odpowiedz