Wpis z mikrobloga

@MK-Ultra: Ja pracuję, kończę studia zaoczne i szczerze? Praca mnie wcale nie męczy (siedzę przy komputerze w biurze w skrócie) a na studia #!$%@? - i tak się tam za wiele nie nauczę bo poziom niski a zdać wszystko można łatwo (czasami zapominam o studiach i nie jadę na zjazd xD). Odkąd skończyłem średnią czuję się jak na wiecznych wakacjach...

Więc nie wiem jak można się wykończyć psychicznie na zaocznych xD
@MK-Ultra: Ja zrobilem zmiane z trybu praca na 3/4 i studia dzienne na zaoczne i pelen etat. Jedna z gorszych decyzji jakie podjalem. Mialem teraz (nie liczac majowki) 10 zjazdow z rzedu (a to nie tak, ze wczesniej w ogole nie mialem) z czego 5 ostatnich to zaliczenia. Ostatni weekend nawet nie poszedlem, bo juz nie mialem sily i nawet nie zdazylem sie czegokolwiek nauczyc. Nie ma gorszego uczucia jak masz
@crewlove: Chyba mniej czasu spędzonego z energicznymi, roześmianymi grupkami studenckimi, może mniej wspólnych działań itd., to mniej dyskomfortu dla ludzi mojego pokroju? ¯\_(ツ)_/¯

+ nie znasz mnie, to nie diagnozuj, jeśli łaska
Nie ma gorszego uczucia jak masz ciezki tydzien w pracy, wychodzisz pozno, a jutro masz na 8 zajecia na ktorych musisz byc.


@crewlove: tak bardzo to. Jeśli składasz długopisy albo Twoim jedynym zajęciem jest wypełnianie tabelek w Excelu, a studia zaoczne robisz na wyższej szkole hałasu to łączenie obu rzeczy jest banalnie proste. Jeśli jednak czasami spędzasz w pracy więcej niż osiem godzin, wracasz zmęczony, często jeszcze godzinę garując w komunikacji
@postacie: Zależy mi i na wiedzy i na papierku, bo wybieram studia zgodnie z zainteresowaniem. Tylko że też nie oszukuję się, że studia to pożyteczna wiedza, większość to jakieś śmieciowe informacje, a wykłady w formie slajdów czytanych przez znudzonych życiem wykładowców, nie zachęcają. Miejsce uczelni polskich w rankingu światowym mówi wszystko o poziomie uczelnianym u nas. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@postacie: Po calym dniu siedzenia w biurze OSTATNIA rzecz na jaka mam ochote to nauka. Naprawde. A na studiach jeszcze dodatkowo robie certyfikacje zawodowa. Zaoczne zrobily ze mnie tak zlego studenta, ze jak nigdy nie mialem poprawek, tak teraz mam dwie we wrzesniu - bo po prostu nie mialem kiedy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Naprawde szkoda zycia na to. Jezeli masz problemy ze soba/zyciem/czymkolwiek normalnie, to obstawiam,