Wpis z mikrobloga

Szukam sobie jakiejś wiertareczki do pracy w domu (wiercenie pod kołki do lampy w suficie, jakieś czyszczenie metalu szczotkami na dysku itp) i nie chce męczyć wkrętarki

https://www.castorama.pl/erbauer-wiertarka-udar-650w-id-1093497.html

W czym chce wiercić - na pewno cegła + nowe budownictwo (sufity i ściany zewnętrzne i chyba nie jest to pustak)

Nadaje się ta wiertarka z linku, tak max 200 z małym hakiem

Myślałem też o SDS od ryobi na akumulator

#diy #majsterkowanie #remontujzwykopem #remont #naprawa #dom
  • 13
  • Odpowiedz
@bi-tek: jak Ci się nie śpieszy to lidl co jakiś czas daje w ofercie fajną młotowiertarkę parkside za 200zł. 1050W do domowych zastosowań jest idealna (tylko trochę ciężkawa, ale jeśli nie jesteś tym sąsiadem z filmu "Nic śmiesznego" to będzie ok :D)
  • Odpowiedz
@bi-tek: akumulatorówka to fajna rzecz ale pamiętaj, że aku trzeba używać... jak leży miesiąc, dwa nieużywany to może się niszczyć
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bi-tek: nie kupuj zwykłej wiertarki tylko młotowiertarkę albo maly młot SDS, z dodatkowym futerkiem na zwykle wiertła.
  • Odpowiedz
ja w domu mam ryobi z tej serii one+ i jestem z niej bardzo zadowolony, spoko marka, robia niezły sprzęcik, nie pożałujesz. Idealnie się sprawdza w domowym zastosowaniu zarówno w domu jak i ogrodzie. Wiem, że mają jakiś program testowania ich urządzeń myryobi warto poszukać.
  • Odpowiedz
A ja mam właśnie taka na akumulator i do pracy w domu jest w dechę. to też sprzęt dla amatorów czy majsterkowiczów, więc nie wiem jak się sprawdza przy ciężkich zastosowaniach, ale w domu do napraw, małych remontów czy wkręcenia ramki w ścianę jest super.
  • Odpowiedz
Podobno słowo klucz ;) ktoś gdzieś tam słyszał ale sam nie uzywał więc tak srednio to przekonujące, mam młot akumulatorowy ryobi. Do domowych prac się bardzo dobrze sprawdza, lekki, poręczny, nie muszę się z kablem plątać, uważm że to najlepsza seria dla majsterkowiczów
  • Odpowiedz