Wpis z mikrobloga

@Mega_Smieszek po ukończeniu NioH przejadł mi się klimat feudalnej Japonii, na szczęście po Sekiro znów pokochałem ryżowe klimaty. Największą wadą tej gry imo jest podzielenie jej na epizody. No i jest zdecydowanie trudniejsze od Soulsów. Ale całkiem przyjemnie się grało
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kosiek30: Tu chodzi też o to, że oni czują satysfakcje, że w końcu ubili jakiegoś bossa po 50 - tej śmierci. Pamiętam jak grałem w Dark Souls i mordowałem się z jakimś drugim lub trzecim bossem i w końcu go ubiłem. Różnica między tymi, którzy lubią Soulsowe "mechaniki" a mną była taka, że ja odczułem ulgę, że już nie będę musiał klepać się z tym bossem a nie satysfakcję i olałem
@Mega_Smieszek: Mi się udało wbić platynę w Bloodborne, ale od DS odbiłem się gdzieś w połowie gry i nie wiem czy jeszcze wrócę. W tych grach każdy element jest frustrujący: sposób przedstawienia fabuły, eksploracja, walka. Od Surge odbiłem się na pierwszym bossie, a od Nioha zaraz po pierwszym, bo nie wiedziałem gdzie mam iść () Jak mam kilka godzin po pracy żeby się zrelaksować przy konsoli to
@Mega_Smieszek Też tak myślałem. Po czym kupiłem sekiro. #!$%@?łem się, ale miałem mega frajdę, wbiłem platyne. Po tym kupiłem Bloodborn i historia zatoczyła koło XD. Teraz platyna w ds3 i koniec z tym
@Mega_Smieszek Że chciałbym w nią zagrać, ale jest soulsowa. Więc odpuszczałem, aż w końcu kupiłem na promce. I nie żałuję. #!$%@?łem się bo nie potrafiłem grać w tego typu produkcję. Jednak w momencie kiedy się nauczysz, znasz ataki przeciwników, bossów, jak ich unikać, gra daje coraz więcej frajdy. Wymaga to cierpliwości, ale jest to tego warte.
@Mega_Smieszek: przecież zarówno soulsy jak bloodborne spokojnie da się zgrindować tzn. wyfarmić znacznie wyższy poziom niż dana lokacja i załatwić łatwo bossa. w niohu naprawdę trudny jest jedynie początek (do tej wampirzycy). później zdobywasz "Sloth talisman" (przy minimalnej inwestycji w magie) który trywializuje 90% kontentu w tej grze. to jest właśnie piękno soulsów - jak chcesz to możesz przechodzić gołą postacią z widelcem, a jak nie to sobie spokojnie zbierać lub