Wpis z mikrobloga

Moja była strasznie odwalala, była bardzo toksyczna. Ostrzegałem ja sto razy, ze jeśli się nie zmieni, to odejdę. Nic sobie z tego nie robiła, dopóki z nią nie zerwałem. Tydzień była obrażona, a teraz wydzwania z płaczem ze zrozumiała bledy, żebym jej dał ostatnia szanse. Co o tym myślicie? #zwiazki #logikarozowychpaskow
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Arnold___Boczek: Nie odbieraj od niej telefonów, bo się złamiesz w końcu. Płacze, bo była pewna, ze będzie mogła przeciągać granice, która jej postawiłeś w nieskończoność. Najlepsze co możesz dla siebie zrobić to isc dalej.
  • Odpowiedz
@Arnold___Boczek: stulejarze siedzi najlepiej :)
Spotkaj się na nowo raz i drugi, zobacz jak zachowuje i uświadom, że nie jesteś popychadłem i na słowach się nie skończy. Nie wszystkie kobiety są głupie, sporo z nich uczy się na błędach.
  • Odpowiedz
@Arnold___Boczek Nie da się przejść przez życie nie raniąc nikogo.

Teraz nie możesz patrzeć jak cierpi, a przypomnij sobie czy ona przejmowała się gdy zadawała Ci ból? Przejrzyj sobie dawne rozmowy, zobacz czarno na białym jak było, pozwól wrócić emocjom, które sprawiły że podjąłeś decyzję o odejsciu. Wiem co czujesz, szybko wypiera się źle wspomnienia, warto zrobić sobie taką przypominajke gdy się wątpi w słuszność decyzji.

Gdyby przyszedł do Ciebie najlepszy
  • Odpowiedz