Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ej mirki mam pewnien dylemat, tzn ciekawosc mnie zżera czy to jest w ogole możliwe - otoz wlasnie skonczylem 2 rok studiów (dzienne) i poskladalem papiery do roznych #korpo #it o staże. Dostalem sie w jednym z najwiekszych we wro, nie liczyłem w ogole ze mnie tam przyjmą XD Na pytanie o hajs na pierwszym etapie powiedzialem ze 2k na rękę bedzie super. Okazalo sie ze przeszedłem wszystkie etapy i ze mam ten staż, minimum pol roku z mozliwoscia przedluzenia/przejscia na normalny etat. I teraz kwota jaka mi powiedzieli ze dostane zwalila mnie z nog XD ponad 3k na rękę XD tylko ze zaczynam dopiero od wrzesnia, umowe bede dopiero podpisywac ale dopytalem o te kwote czy to na serio, a manager powiedzial ze takie maja stawki dla wszystkich stażystów XD czy jest tu ktos z #korposwiat #wroclaw kto moglby to potwierdzic bo mi sie nie chce wierzyc ze byle stazyscie daja tyle kasy + profity jak normalny pracownik, przy tym czesc pracy zdalnie itd XD

A sory ze c^^^jowo napisane ale z telefonu
#pracbaza #programowanie #zarobki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PustyBydlak: gratulacje ale póki nie podpisałeś umowy ani nie dostałeś chociażby listu intencyjnego to się nie nakręcaj

wystarczająco dużo historii ostatnio przeczytałem gdzie ktoś dostaje obietnicę posady a potem okazuje się że jednak firma się rozmyśla. ale mam nadzieję że w twoim przypadku tak nie będzie

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}

  • Odpowiedz