Wpis z mikrobloga

Z dumą mogę ogłosić, że prace nad moją najnowszą książką pt. "Realizm mizogina - kompendium samczej wiedzy" po 6 miesiącach gromadzenia, systematyzacji i analizy materiałów zostały ukończone. Ci, którzy kojarzą mnie prywatnie doskonale wiedzą dlaczego zdecydowałem się ją napisać, cała reszta być może dowie się z lektury. Zachęcam w związku z powyższym do zakupu. Wszelkich informacji, dotyczących zawartości udzielę we wiadomościach prywatnych, można śmiało napisać pytania. Plik z książką wyślę każdemu zainteresowanemu mailowo po dokonaniu przelewu na konto i wysłaniu screena z potwierdzeniem.
#loszkitocoorvy #loszki #mgtow #incels #mizoginia #polityka #feminizm #szowinizm #samiecalfa #braciasamcy #radiosamiec #kobiety #redpill #blackpill #logikarozowychpaskow #dziewczynybeztabu #rozowepaski #stulejacontent #przegryw
  • 4
  • Odpowiedz
@za-co: Wysrywem to co najwyżej był plan twojego spłodzenia nieudany jak widać na załączonym obrazku. To poważna praca quasi naukowa. Mnie uczono, że za ciężką pracę zapłata jest czymś w oczywisty sposób należnym i nie wydaje mi się niczym zdrożnym oczekiwanie ekwiwalentnej rekompensaty za moje poświęcenie nad badaniami to usługa jak każda inna cbyba że jesteś tylko biednym i zawistnym polaczkiem którego nie stać na zakup wiedzy i wolisz żydzić kilkudziesięciu
  • Odpowiedz