Wpis z mikrobloga

Zapamiętajcie sobie nowoszkolni - koniec uniwersum może sie zdarzyć tylko w dwóch przypadkach.
1. Śmierć knura
2. Dożywotnie zamknięcie knura w Choroszczy

I nie, to że nic się nie dzieje, to że menel czy major zrezygnują z karier, czy to że jest w #!$%@? gimbów nie sprawi, że uniwersum się skończy się. Póki główny filar czyli kononowicz żyje i może nagrywać filmy, dopóty uniwersum istnieje (lepiej lub gorzej).
Nie ma żadnego odstępstwa od tych norm. O ewentualnym końcu można mówić kiedy stan kononowicza będzie się pogarszać a póki co knur ze swoją cukrzycą dobrze żyje.
Amen


#kononowicz #patostreamy
  • 12
@Misticmac: Nie chcę chwalić się tym, że jestem staroszkolnym. Nic przeciwko nowym nie mam, po prostu chcę aby zapanował jakiś ład i żeby nie było 50 wpisów dziennie od jakichś idiotów którzy wypowiadają się na tematy o których nie mają pojęcia.
@Andrzej_Jaroslawski: Zakładając, że z jakiegoś powodu s17 straci obecny hype to prawdopodobnie przejdzie na sprawdzony przed laty żebraczy model, gdzie w co drugim filmie będzie błaganie pomoc. W przypadku choroby, także umysłowej, która spowoduje dłuższą, kilkuletnią przerwę znajdzie się grono osób, które będą szukały szansy na nagranie materiałów, wywiadów o tym co się w trakcie niej działo, jakie są dalsze losy bohaterów. Śmierć też nie wydaje się ostatecznym i momentalnym zakończeniem.
@Andrzej_Jaroslawski: Głąby nie będą w stanie zrozumieć, ze bez Konona nie będzie niczego. Tylko on jest silłą napędową uniwersum i najlepiej to widać chociażby na grillu, który może być zapamiętany na bardzo długo nie dlatego że major przybił żółwika gimbusom ale dlatego, ze Konon tam jest i robi to co robi. Bez niego nigdy to by nie powstało, nikt by nie oglądał debila majora czy menela. Jak zniknie upośledzony właściciel posesji