Wpis z mikrobloga

Jak macie jakieś pytania to walcie, wczoraj właśnie miałem ostatni dzień. Byłem młodszym managerem wiec wszystkiego nie wiem, zwłaszcza papierkowych spraw. Ale ile obrotu ma restauracja, jak wyglada praca. Może o standardy albo jakieś sytuacje? Za 2-3h będę odpowiadał na zgromadzone pytania ( ͡° ͜ʖ ͡°) #ama #pracbaza
Pobierz
źródło: comment_rgRq84kbQGcThbyienWYLnzlgN790fus.jpg
  • 228
@CrimsonCube: są 2 weryfikacje, jak nie zdasz 2 razy to od nowa szkolenie. Ale wszystko jest tak proste, chyba że na prawdę ma się problemy. Jak szkoliłem jedną laskę to problem był już z nauczeniem jej dodawania 30min do aktualnej godziny xD więc wystarczy chociaż dodawanie i odejmowanie umieć to już z górki jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@KawaJimmiego: jadłem, za darmo wszystko miałem. Niestety ale już nie zjem tak wielkich kanapek i nie przytyje już tak dużo ( ͡° ʖ̯ ͡°) Tak, nie mam jakiegoś wstrętu do maca. Czasem jak jestem ze znajomymi to beke robię i oceniam ich kanapki, na co by mogli złożyć skargę itd ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wydaje ci się, jest kalibrowana co tydzień. Proporcje takie same jak w butelce. Po prostu jak jesz fast food to cola jest dużo lepsza do niego niż normalnie pijąc ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@NickciN: Często biorę sobie Colę na wynos i porównuję z tą z butelki. Różnica jest ogromna. Mam dość wyczulony smak. Kiedyś nalali mi Zero i od razu wyczułem różnicę, musiałem wymienić, bo kubki smakowe
@NickciN: jak mam kartę na kawy (6 gratis) z innego kraju EU to w Polsce tez przejdzie? Tam mi wycieli dwie dziury za dwie kawy, w Polsce chyba naklejki się zbiera?