Wpis z mikrobloga

@CrimsonCube: są 2 weryfikacje, jak nie zdasz 2 razy to od nowa szkolenie. Ale wszystko jest tak proste, chyba że na prawdę ma się problemy. Jak szkoliłem jedną laskę to problem był już z nauczeniem jej dodawania 30min do aktualnej godziny xD więc wystarczy chociaż dodawanie i odejmowanie umieć to już z górki jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@KawaJimmiego: jadłem, za darmo wszystko miałem. Niestety ale już nie zjem tak wielkich kanapek i nie przytyje już tak dużo ( ͡° ʖ̯ ͡°) Tak, nie mam jakiegoś wstrętu do maca. Czasem jak jestem ze znajomymi to beke robię i oceniam ich kanapki, na co by mogli złożyć skargę itd ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wydaje ci się, jest kalibrowana co tydzień. Proporcje takie same jak w butelce. Po prostu jak jesz fast food to cola jest dużo lepsza do niego niż normalnie pijąc ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@NickciN: Często biorę sobie Colę na wynos i porównuję z tą z butelki. Różnica jest ogromna. Mam dość wyczulony smak. Kiedyś nalali mi Zero i od razu wyczułem różnicę, musiałem wymienić, bo kubki
  • Odpowiedz
@NickciN: jak mam kartę na kawy (6 gratis) z innego kraju EU to w Polsce tez przejdzie? Tam mi wycieli dwie dziury za dwie kawy, w Polsce chyba naklejki się zbiera?
  • Odpowiedz