Wpis z mikrobloga

Jak macie jakieś pytania to walcie, wczoraj właśnie miałem ostatni dzień. Byłem młodszym managerem wiec wszystkiego nie wiem, zwłaszcza papierkowych spraw. Ale ile obrotu ma restauracja, jak wyglada praca. Może o standardy albo jakieś sytuacje? Za 2-3h będę odpowiadał na zgromadzone pytania ( ͡° ͜ʖ ͡°) #ama #pracbaza
Pobierz
źródło: comment_rgRq84kbQGcThbyienWYLnzlgN790fus.jpg
  • 228
@NickciN: Nwm czy już było to pytanie bo ich sporo dość xd (jak coś to daj plusa to przeszukam dokladniej), ale: praca w Macu dla studenta to spoko opcja (na tych niższych stanowiskach, tych od których pewno zaczynałeś) czy raczej często spotykany w internecie i nietylko hejt jest uzasadniony?
@Radek41:

Te jajka do śniadań to są świeże i tam je smażycie, czy przychodzą już gotowe i wystarczy odgrzać?

Tak. Są świeże i smaży się je chyba na maśle (nie jestem pewna, bo nigdy nie pracowałam na śniadaniu)

Czy jest szansa, że ten olej do frytek to olej palmowy? Prosiłem McD o informację, ale nie odpisali.

Prawdę mówiąc nie pamiętam. Ale nie wydaje mi się, bo rzuciłoby mi się w oczy.
@NickciN: 3 lata temu znajoma tam pracowała. Twierdziła, że mięso do Burgerow smazyli tylko 2 razy dziennie. I coś w tym będzie. Prawie zawsze było suche, nigdy nie wyciekal z niego tłuszcz itd. To sałatę też mieli przebierać jak zaczęła się psuć. Tj wybrać dobre jeszcze liście.
@stormkiss prosze o przepis na ten w pytke sosik co jest w Big Maku. Albo czy jest jakis sposob na jego kupno
Wszystko w dostawie przyjeżdża, nic nie robimy na miejscu. Chyba w Angli da się kupić, nie wiem ;c

Majonez, musztarda, ocet, cukier, ogórki i cebula. Zajdziesz na necie.
@cytryndorek5: podchodzisz, mówisz że chcesz się zatrudnić i czy możesz zostawić CV. Jak szukają ludzi to nawet odrazu cie na rozmowę wezmą. Jak nie to oddzwonią lub nie są tobą zainteresowani czyli nie zadzwonią @Szyszka922: spoko praca, dużo studentów, grafik można się dogadać @goromadska: Może zawał, stary już był ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ogólnie typ jest sam na całą Polskę jeśli chodzi ci o gościa
no to jaki obrót dobowy ma restauracja? jaka lokalizacja (może byc bez konkretów). Jaki procent zamówień idzie przez kiosk? duzo ludzi miało zastrzeżenia do jo jedzenia?


@VeryApe: Kraków, kilkadziesiąt tysięcy złotych na dobę. Czystego zysku. Mowa oczywiście o jednej restauracji