Wpis z mikrobloga

@medykydem: 5 klasa podstawówki, jedna dziewczyna z którą byłem 2 tygodnie xD Dała mi ultimatum albo ona albo komputer :>
Oczywiście wybrałem kompa :D Spędziłem WSPANIAŁE chwilę w LineAge][ :D w tamte wakacje
  • Odpowiedz
@Grzolsat: w piątek postawiłem na nogi starego pc-ta, sempron 1.6ghz, 1,5gb ramu 8400gs ( ͡° ͜ʖ ͡°) już zainstalowane dark forces 1 i 2, return to castle wolfenstein, wolfenstein 3d, doom 1 i 2, soldier of fortune, kingpin a to dopiero początek, cały 1tb do wykorzystania ( ͡º ͜ʖ͡º) tak mam 28 lat i gram w gierki #!$%@? to komu do tego
  • Odpowiedz
@medykydem moja żona narzeka że spędzam dwie godziny grając dziennie na komputerze. A jak nie wie co mi kupić na urodziny to albo kupi mi fotel gamingowy albo nowy monitor albo nową myszkę ;p WTF ? ;P
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem: kurła jakaś dziołcha z podstawówki nawet podjazdu nie ma do Lineage 2. Jeszcze C4 jak weszło to zanim skończyła by zdanie już bym siedział przy kompie.
  • Odpowiedz
@Salagama u mnie to samo: na zmianę albo mycha albo słuchawki:) ale najśmieszniejsze jest jak zajebsicie podpytuje o model: nie zna się, nie ma zielonego pojęcia co i jak ale raz do roku nagle dziwnie się interesuje. Bekę mamy oboje w sumie.
  • Odpowiedz