Wpis z mikrobloga

#ufik78news #javascript #programowanie

00. Link - The cost of JavaScript in 2019

01. Video - Keep Betting on JavaScript - Kyle Simpson

02. Link - Good Code Reviews, Better Code Reviews

03. Link - 8 DOM features you didn’t know existed

Wołam: @tRNa, @Internatka, @Init0, @arba, @Internatka, @krzykrzy1995, @noarch, @stepniaczio, @Senthill, @Tszmiel, @olekjs, @InformacjaNieprawdziwaCCCLVIII, @Manaz, @pret0rian8, @CorpseBide, @BlazonedWalls, @Pendunate, @starship_avocado, @Eswemenasja, @shenlon, @koperrr, @trevoz, @Shokata, @player-c64, @IzraelJuzNieFrunie, @safuka, @teekop, @zlodziejb, @rany_boskie777, @MuchaJusia, @Michuy, @polikarp-ciasto
ufik78 - #ufik78news #javascript #programowanie

00. Link - The cost of JavaScript ...

źródło: comment_kAsiQ19mbHM6eEwoFQNORBfRVKHWxSld.jpg

Pobierz
  • 7
@niepanimaju: :D wytrzymaj! wytrzymaj, bo mało różowych pasków na wypoku ;)
@tRNA: nie ma za co :)
@Cinex: oj w tym tygodniu mało tego contentu było :/ ale za plusa dzięki ;)
@Verijon: hm, no nie wiem co Ci powiedzieć (napisać)… może masz za wysokie oczekiwania finansowe, albo za słabo się "sprzedajesz". Dają Ci z rozmów jakąś informację zwrotną? GitHub z jakimiś swoimi projektami jest? Nie poddawaj się
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ufik78: a z tym githubem to nie wiem czy to taki dobry pomysł - sam zawsze tak myślałem, że warto udostępniać swoje projekty, a teraz sam rekrutuje ludzi i widzę, że nawet nie ma czasu na przeglądanie tego, a już na pewno na przeglądanie i zrozumienie czemu ktoś napisał tak a nie inaczej - github jak dla mnie jest raczej bezwartościowy
@powaznyczlowiek: a ja zawsze lubię zerknąć. Nawet podczas rozmowy można podpytać czemu zrobił tak, a nie inaczej i wybadać jaki kandydat ma tok myślenia, jakie podejście. To nie jest tak, że za zły kod go odrzucam. Po prostu jest to punkt wyjścia na rozmowie. Poza tym jakikolwiek kod pokazuje jakąś determinacje i chęci, co jest IMHO szczególnie ważne w przypadku juniora.