Wpis z mikrobloga

Właśnie siostra mnie cisnęła, że "nie znalazłem sobie dupy". Jak jej powiedziałem na odczepnego, że nie chcę i żeby mi dała spokój, bo jest przy tym złośliwa i mówi to w prześmiewczym tonie, to powiedziała przy mojej matce "jak byś zobaczył cipkę, to byś zmienił zdanie". #!$%@?, jakie to jest żałosne i słabe, kobiety robią wszystko, żeby mi zniszczyć życie i dobić jeszcze bardziej. A potem ludzie się dziwią, że czuję nienawiść do kobiet.

#przegryw #tfwnogf #stulejacontent
  • 85
  • Odpowiedz
@Socjopata321: Nie przejmuj się tępą dzidą, widzisz co jest dla niej największym osiągnięciem w życiu :) Było odpowiedzieć że widzisz cipkę ciągle, bo niczym więcej nie jest.
  • Odpowiedz
to jest właśnie #!$%@? - ta obsesja normictwa na punkcie ruchania, to jest nienormalne


@CLIXU: z tym ze najbardziej #!$%@? na punkcie ruchania i robienia dzieci mają baby. Każdą ciśnie na dupczenie tylko wstyd się przyznać.

@Socjopata321: To jeszcze nic, ostatnio akurat w robocie miałem najpierw wykład jednej koleżanki a później gówno burze bo chodziło o to że wykonuje gówno pracę za kiepskie pieniądze (mi wystarcza póki co) mimo że
  • Odpowiedz
@Socjopata321: Trzeba było powiedzieć, że widziałeś jej samojebke na telefonie i przez to co zobaczyłeś długo się zastanawiałaeś czy nie zostać gejem. A jak by się matka odezwała to dodać - To pewnie masz taką po mamie.

I śmiechom nie było by końca ;)
  • Odpowiedz
@FeyNiX:
To są właśnie normy społeczne, musisz się ożenić, spłodzić dziecko i #!$%@?ć się w kredyt hipoteczny.
Na każdego kto nie chce się podporządkować czeka ostracyzm.
  • Odpowiedz