Wpis z mikrobloga

Właśnie siostra mnie cisnęła, że "nie znalazłem sobie dupy". Jak jej powiedziałem na odczepnego, że nie chcę i żeby mi dała spokój, bo jest przy tym złośliwa i mówi to w prześmiewczym tonie, to powiedziała przy mojej matce "jak byś zobaczył cipkę, to byś zmienił zdanie". #!$%@?, jakie to jest żałosne i słabe, kobiety robią wszystko, żeby mi zniszczyć życie i dobić jeszcze bardziej. A potem ludzie się dziwią, że czuję nienawiść do kobiet.

#przegryw #tfwnogf #stulejacontent
  • 85
  • Odpowiedz
@Decline: Acha. Pracuję 5 godzin dziennie. Mam nieruchomość na Ursynowie z ogródkiem (a parę innych Warszawie). W tym roku odwiedziłem Kenię, RPA, Bolivię, Brazylię, Chile, Tanzanię. Moja żona jest mistrzynią świata w lekkoatletycznym sporcie. Ostatnio sprzedałem BMW M3 cabrio bo mi się znudziło oraz BMW E93 320i bo było słabe. Nie potrzebuję nic więcej do szczęścia. A, mam super dzieci.
  • Odpowiedz
@Socjopata321: mój brat jest upośledzony, więc trzymamy go w klatce. Stałym punktem rodzinnych imprez jest jak siostra zdejmuje majtki, wystawia cipkę do klatki i śmiejemysię, że brat tego nigdy nie dostanie. Raz w wigilię nie zamknęliśmy klatki, wyrwał się i przeleciał siostrę. Ale wtedy mieliśmy ubaw (ʘʘ)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Socjopata321:

jakbyś zobaczył to byś zmienił zdanie

to pokaż

Wygrana gwarantowana, albo nie pokaże i się wycofa, albo pokaże i zripostujesz 'to już wolę swojego'
  • Odpowiedz
@Socjopata321: skoro miałbyś inbę, jakbyś jej odpysknął chamskim tekstem (i się tego boisz) to tylko dlatego, że nigdy tego nie zrobiłeś i matka i siostra mają Cię za #!$%@?ę( którą jak widać jesteś).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Socjopata321: no to #!$%@? jesteś bo powinieneś odrazu rzucic riposta typu "wole znaleźć jedna a porządna a nie grzmocic z kim popadnie, siostrunio". I #!$%@? niech se mama gada co se gada, ale drugi raz siostra ci nie pociśnie
  • Odpowiedz