Wpis z mikrobloga

@BaRi racja. Jak stopy mają ładny pedicure to jeszcze ujdzie, ale jak laski nie pomalują paznokci i odkrywają stopy z dlugimi juz paznokciami albo i krotkimi nawet, to mnie na rzyganie bierze. Klasyczny czerwony pedicure i mozna jako tako przezyc widok
  • Odpowiedz
@Psajkoman: no i spadają z nogi jak musisz szybciej i iść, albo co gorsza gdzieś podbiec
sandały są zajebiste bez skarpet, oczywiscie jak masz umyte i zpeelingowane zadbane stopy
  • Odpowiedz
Całe życie chodziłem w lato w butach, w tym roku pierwszy raz sandały, niech sobie ludzie mówią co chcą ale sandały są zajebiste najlepsze i kocham je bardzo.
  • Odpowiedz
@bigblackduck: może i brzydkie, ale od kiedy kupiłem swoje Tevy, mam to w nosie ¯\_(ツ)_/¯ Przy 30+ stopniach tylko sandały. Nawet lekkie buty do biegania i sportowe skarpety nie dają takiego komfortu (chociaż noga w sandałach też potrafi walić że szok, czego zupełnie się nie spodziewałem). Już nie wspominam o sytuacjach, gdy trzeba trochę więcej przejść.

A południowcy dupa cicho bo ich po prostu na porządne sandały nie stać tak jak
  • Odpowiedz
. W każdej innej sytuacji nikt poza kilkoma zboczeńcami nikt nie chce oglądać wstrętnych stóp i krzywych nóg.


@DulGukat: to sie nie patrz, ktos ci każe? xD

Byle indywidualiście/indywidualistce było wygodnie


@DulGukat: bede se gotował i przepacał stopy bo #!$%@? zasady wspolzycia spolecznego xD #!$%@? mirko zaskakuje co dzien xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@bigblackduck: te na zdjęciu są akurat okropne, ale są przecież fajne, minimalistyczne sandały, które dobrze wyglądają. Fakt, do długich spodni nijak pasują, ale na plażę, na wakacje, do któtkich spodenek jak najbardziej.
No i generalnie mam wrażenie, że osoby które totalnie hejtują sandały i temu podobne buty odsłaniające stopy, mają jakiś kompleks stóp, mają niezadbane stopy itd. Zadbane stopy w żadnym wypadku nie są aseksualne czy odrażające. No ale jak ktoś
  • Odpowiedz
@bigblackduck Sandał sandałowi nierówny xD ja to widzę tak:
jakiekolwiek sandały meskie = tragedia, w życiu bym nie ubrał xD
sandały damskie w stylu tych załączonych = tragedia
sandały u lasek jakieś takie hmm bardziej wyjściowe, ozdobne, nie takie gówno jak na pic rel = jak najbardziej spoko
  • Odpowiedz