Wpis z mikrobloga

@Okex ta tylko żartowałem, gościu, wszystko na poważnie bierzesz? No ale prawdą jest że za Niemkami nie przepadam głównie przez niemiecki język od którego bolą uszy
  • Odpowiedz
@bigblackduck: sandały tak jak krótkie spodenki są fajne i bardzo użyteczne - na plaży. W każdej innej sytuacji nikt poza kilkoma zboczeńcami nikt nie chce oglądać wstrętnych stóp i krzywych nóg. Z tym, że teraz w dobie indywidualistów i ludzi pokroju freethinker.jpg wydaje się, że jakiekolwiek zasady kulturalnego współżycia nie obowiązują. Byle indywidualiście/indywidualistce było wygodnie. Że o grubych babach w mini i o zgrozo bez rajstop nie wspomnę.
Fujka.
  • Odpowiedz
@DulGukat: I myślisz, że ktoś się przejmie twoim pseudo-wysrywem? Że zakładając sandały pomyśli "hmm, ale przecież pryszcze na wykopie mówią, że to nie fajne, to może jednak założę półbuty i będzie mi stopa się grzała cały dzień"
  • Odpowiedz
I myślisz, że ktoś się przejmie twoim pseudo-wysrywem? Że zakładając sandały pomyśli "hmm, ale przecież pryszcze na wykopie mówią, że to nie fajne, to może jednak założę półbuty i będzie mi stopa się grzała cały dzień"

@ogrod87: no widzę Ty się przejąłeś do tego stopnia, że się uciekasz do ataków personalnych. Także widać, że działa.
  • Odpowiedz