Wpis z mikrobloga

@MZ23: normalna cena, tylko jak wyżej ktoś napisał, skoro robili ci furę i podpinali pod komputer zeby np sprawdzić ten czujnik abs to już tego nie kasują.

no ale ogólnie OK, a że ktoś wyżej płacze 70zł za wymiane przewody, no pewnie k---a wszystko po 25zł
  • Odpowiedz
  • 0
@lets_gou_tnijmy_wuosy: Kwestia jest taka, ze oddawałem auto jako do przygotowania do podróży - mieli zrobić pełny przegląd, może po prostu zawarli cenę przeglądu w tej jednej kwocie :). No chyba, ze tak tez się nie robi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MZ23: e to skoro tak to pasuje, jak przed podróżą przegląd to diagnostyka całości - to skasowali - to w porządku

myślałem że przy wymianie czujnika abs np kasowali błąd tego czujnika i za to dodatkowo skasowali

ale skoro piszesz że przegląd to w porządku wszystko jest, gitara
  • Odpowiedz
oryginalne interfejsy to koszt kilku tysięcy rocznie. Z tąd taka cena.

Legalne zakłady nie mogą sobie pozowilć na pirata.


@cacyyy: To po pierwsze, po drugie Cena 50-70zł utrzymuje się od 10 lat, także jest, można by powiedzieć taniej xD

@MZ23: Cena robocizny jeśli nic nie było zapieczone na amen to w normie.
  • Odpowiedz
Kwestia jest taka, ze oddawałem auto jako do przygotowania do podróży - mieli zrobić pełny przegląd, może po prostu zawarli cenę przeglądu w tej jednej kwocie :). No chyba, ze tak tez się nie robi ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@MZ23: A jak daleka podróż ? P.s to chyba jeszcze taniej, brakuje 100 za diagnozę niekomputerową, tj jak na przeglądzie. Chyba że tego nie zrobili.
  • Odpowiedz
@Kejran: No tak, ale jak popatrzysz na resztę rzeczy z tego paragonu to to nie było zrobione za 100 zł tylko było to rozłożone np na wymianę czujnika i na samą jego cenę. Przez to napisałem że do zaakceptowania ale i tak dużo jak na taki nakład pracy :)
  • Odpowiedz