Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 81
zastanawiało mnie jak to robisz. Bez namiotu, bez kuchenki gazowej? Wygrałeś w lotka? ( ͡º ͜ʖ͡º)

@mati1990: wygrałem przychylność Mireczków i nie tylko, którzy zapraszają mnie pod swój dach i na piwko. Przez te ostatnie 4 lata wypraw po Polsce udało się nikogo nie okraść, zabić czy zgwałcić, więc jakoś leci. Łącznie ze 300 Mireczków proponowało do tej pory nocleg, z około setki skorzystałem. A tam
Masz zapasowe gacie czy regularnie przepierasz stroj? Szykuje sie do trasy gravelem swinoujscie- 3 miasto i chce spakowac sie na minimum. Nie wiem czy wystarczy mi torba pod siodlem+pod rama. Najchetniej nie obwieszal bym kierownicy. Ale wiadomo ze to mocno uzaleznione od rodzaju noclegow
Integracja europejska zaszła tak daleko, że nawet nie ma znaku zmiany kraju...


@metaxy: na drogach wyłącznie rowerowych rzeczywiście zdarza się, że nie ma :) Na drogach "samochodowych" jest absolutnie zawsze.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
na drogach wyłącznie rowerowych rzeczywiście zdarza się, że nie ma :) Na drogach "samochodowych" jest absolutnie zawsze.

@geuze: no nie wiem. Bo w Glanerbrug była normalna droga samochodowa i nie było. Niemcy mieli po swojej stronie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@geuze: nawet pojechałem na inną drogę na granicy i też nie było. Ale ta już była mniejsza. No i na pewno nie przegapiłem, bo specjalnie się wracałem dla pewności.