Wpis z mikrobloga

Możecie mi coś wyjaśnić:) ? Otóż nurtuje mnie pewna kwestia:

Rozumiem np. hejt w internecie bo dużo w Nas ludziach, frustracji i złości na świat, więc to widzę jako takie wyładowanie.

Natomiast nie mogę zrozumieć skąd w Was taka fascynacja i obsesja homoseksualizmem na "lajtach" i w komentarzach?

Tzn. pod prawie każdym filmem ich na YT oraz na każdym streamie, dominują nawiązania i sugestie, że wszyscy się tam bazykają, robią sobie dobrze itd.

Czy wy macie tylko takie obrazy patrząc na majora i konona? Skąd to się bierze :O ?

#suchodolski #kononowicz #lgbt #homoseksualizm #patostreamy
  • 20
@jenny-matias:
1. Srednia wieku wysylajacych te donejty
2. Dwoch facetow w srednim wieku, zamieszkujacych we wspolnym pokoju zawsze bedzie obiektem takich zartow
3. Sami zainteresowani nie pomagaja sobie obsciskiwaniem sie, ciaglym zaprzeczaniem posadzeniom o bycie gejami, opowiesciami o chodzeniu bez gaci itp, a nawet uzywajac nieporadnego jezyka, typu majorowe "my jeszcze dzieci nie mamy"
rozumiem, że nazywanie gejami ich trigeruje no tak....ale Wiecie....oglądam tego trochę i czytam. I tak szczegółowe i nasilone opisy, co kto komu tam robi.....dają do myślenia. Był taki film "Ich troje " chyba ( nie o wiśniewskim) i tam koleś tak starsznie zaprzeczał ale właśnie non stop - penisy, ruchanie penisy, penisy...chodziło o to, że nie umial sobie poradzić z własnym homoseksualizmem i tak to uzewnętrzniał
@jenny-matias: wszystko zaczelo sie od tego ze kiedys ktos im wyslal piekne pismo ze sa gejami a oni nagrali jeden z filmow klasykow ze gejami nie sa i sie wcale nawet nie macaja ani nic sexu nie uzywaja nic. Nagrali to tak nieudolnie ze wlasciwie potwierdzili swoj homoseksualizm i jakos tak to zostalo. Dopiero gimbusiarnia jak napisal Docent wywindowala te gejowskie najazdy do tego stopnia o jakim piszesz.
@CzeskaSauna: nie chodzi, jak wyżej napisałam, o nazywaje gejami po prostu ale o długie i szczegółowe opisy "siurków, konarów i tego co kto komu tam liże" Raczej nie wchodizmi w szczególy takie jeśli coś nas nie fascynuje bo nie chce się nam o tym myśleć. Nie mam poza tym problemu, oglądam i mnie to zaciekawiało
@jenny-matias: Wiekszosc „widzów” szkolnej to faceci i taki jest poprostu humor. Serio trzeba to tłumaczyć? Działa to na tej samej zasadzie co szczyt beki w czasach szkolnych czyli narysowanie komuś ogromnego #!$%@? w zeszycie. Tak jest i tyle xD
@jenny-matias: Efekt śnieżnej kuli. Tak w sumie to nie wiem o co Ci chodzi. Próbujesz zrozumieć jakie mechanizmy i odruchy zachodzą podczas kręcenia filmików i lajtów przez dwóch dorosłych ludzi podsycanych przez bande trolli internetowych ? To jest specyficzny „humor” i znam paru dobrych śmieszków, którzy mimo biegłości w internetowych klimatach nie czają jak można oglądać szkolną
@waskizlo: a nie nie to chyba nie zrozumiałeś. Humor czasem i mnie bawi, bywają serio dobre komenty czy przeróbki filmów. Powtórzę więc esencje prościej - Nurtuję mnie przewaga opisów aktów homoseksualnych i co ważne wchodzenie w głębokie czasem perwersyjne szczegóły. Rozumiem, że widząc dwie laski - faceci by takie rzeczy pisali. Powtórzę znowu, nie chodzi o porstu nazwanie "o geje bozy bo mieszkają razem hehe" chodzi mi o ilość i szczegółowość
  • 0
Tu chodzi chyba o taka chora mentalność ludzi ze jak dwoje ludzi ze sobą mieszka to na 100 procent musza coś ze sobą robić jakieś seksualne rzeczy jakby major był przykładowo jakaś kobieta to tez by ludzie gadali ze pewnie się ruchaja