Wpis z mikrobloga

Posiadanie dziecka jest cudowne. Daje tyle radości i ciagle czymś zaskakuje. Np dziś w nocy płakał od 2 do 7 rano z krótkimi przerwami. Pewnie bolał ząb albo brzuch. Cała noc nie przespana. I kiedy już postanawiasz wstać i zrobić mu butelkę mleka i nawet ja zrobisz to dzieciak zasypia kamiennym snem. Teraz kiedy postanowiłeś już wstać i zebrać się do roboty..
#dzieci #gorzkiezale #niewyspalemsie
  • 16
@Badyl69: No ale tak zazwyczaj jest, ze jak musisz wyjsc, to dziecko zasypia ( ͡° ͜ʖ ͡°) A ile ma? U nas czesto pomaga szum suszarki, a w ogole to spanie ze mna, bo cos ostatnio nawet dostawka jej sie nie podoba. Wtedy nawet zabkowanie nie jest takie straszne, bo nawet nie pamietam, kiedy sie budzi na mleko. Chyba ze karmicie mm, to juz Inna sprawa
@Badyl69: A, to przy mm nie pomoge. Ciesz sie, ze cala noc przesypia. U nas ma 6,5 miesiaca, nie spi z lozeczku, nie chce nawet w dostawce, tylko na mnie i maksymalnie spi 4 h ciagiem. Chcemy ja przenieac do lozeczka, ale cos czuje, ze bedzie dramat. Przed kazdym karmieniem mozecie smarowac jej dziaselka Dentinoxem lub Inna podobna mascia, moze to zlagodzi bol lub bierzcie go do siebie w takie dni.
via Android
  • 0
@small_raven to mój starszy i ma to wszystko za sobą. Camilla stosowalismy i nadal używamy na wszelkie małe dolegliwości.
Od małego kladlismy samego do łóżka. Chyba od razu po po wyjściu ze szpitala. Do tego w jego pokoju. Poszło gładko bo miał świetne łóżeczko. Taki hamak na 3 nogach.
Dramaty były zawsze jak było zabkowanie albo ból brzucha od uczulenia na laktoze.
via Android
  • 0
@szarley też tak kiedyś myślałem jak czytałem te opisy. Jednak uśmiech dziecka, jego pierwsze kroki, pierwsze słowa i każda wspólna chwilą wynagradza te noce.
Posiadanie dziecka to najlepszy i największy sposób na czerpanie Energi i szczęścia z życia