Wpis z mikrobloga

Dziele się nowina. Moja teściowa 3,5 roku temu miała złamanie otwarte nogi, ma ponad 70 lat. Po wszystkim zaczęły się diabelne problemy z kolanami. Setki godzin fizjoterapeutów, ortopedów zabiegów, gotowanie rosołow wszystko w piach. No i końcu na własna rękę zastosowałem na niej i przekonałem ja do BPC-157. Po 21 dniach popieprzą 5 km bez bólów i może w końcu nam pomoc z opieka nad córka. Nikogo nie namawiam. Ale po prostu dziele się doświadczeniem

#silownia #mikrokoksy #mirkokoksy #fullborsukworkout
  • 57
@Kasahara: Z jaką dokładniej częścią stawu kolanowego był problem, co udało się zregenerować?
Jestem na 99% pewien, że mam problem z więzadłami pobocznymi. Już niedługo mam wizytę u ortopedy gdzie sporo się wyjaśni, ale zawsze by to było dla mnie ciekawe info
@ChoNoTu nom toto, tylko u mnie nie wiem czy pomogło bo dalej coś czuje tylko lekarz mówił że to przyczep zginaczy przedramienia A nie wiezadlo (z czym miałem problem)

@Kasahara uk peptides? Kurde ja to miałem stracha robić sobie zastrzyki a tu widzę że teściowa namówiłes do tego hehe
Bpc działa i to jest fakt, testowane na sobie i znajomych. Pamiętajmy że to peptyd, mimo że dość mocny to raczej kilku dni upałów w transporcie może nie przeżyć.