Wpis z mikrobloga

to ja prosto z mojej piwnicy z podwiniętą nogawka, bo dużo biegałem i zrobiłem trochę nogi ( ͡º ͜ʖ͡º) sylwetka po 10 tygodniach redu. Z 89kg na 80/81kg. wzrost 180. w ubraniach wyglądam jak wieszak i trochę jeszcze mam tłuszczu, który był w planach do spalenia. wiec poza #pokazforme mam pytanie do większych i bardziej ogarniętych #mikrokoksy w tej sytuacji ciąć na maksa, czy powoli dodawać kcal i starać się dołożyć mięsa i robić ewentualnie minicuty? co w dłuższym wymiarze czasu da mi lepszą formę i progress? póki co jestem na utrzymaniu wagi. pozdrawiam
dwanadziesiec - to ja prosto z mojej piwnicy z podwiniętą nogawka, bo dużo biegałem i...

źródło: comment_ZtZ4ayariyorYaysLZBi1b42k5cRKeqR.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: przeciez z tym bieganiem to był ubogi żart nawiazujacy do tego, ze ludzie mowia, ze biegaja i nie musza robic nóg :D nogi trenuje tak samo jak gore, choc na tym zdjeciu faktycznie nie pokazalem ich zbyt korzystnie, skupilem sie na gorze. a tekstu o lapie nie odebralem negatywnie i wiem, ze mam male obwody wiec luz, nie spierajcie sie juz tutaj :)
  • Odpowiedz
@Khaine: przy 5x5 3x w tygodniu nie liczyłem, jadłem na oko 3k kcal i tyłem (85kg->90kg). na redu zacząłem od 2500 bez ruchu poza siłownią a skończyłem na 2000 + cardio 3x w tygodniu. teraz dodaje i obecnie mam 2400, siłka + lekkie cardio.
  • Odpowiedz
@dwanadziesiec: Hmm, brzmi wiarygodnie jeśli było cardio robione. Pytam bo musiałeś mieć deficyt około 1000 kcal dzień w dzień aby tak szybko zejść więc strzelałem właśnie, że gdzieś okolice 2k kcal musiały być robione od początku albo właśnie jakieś cardio. Ileż by moje życie było łatwiejsze gdybym nie zdychał z nudy po 5 min cardio (,)
  • Odpowiedz
@Khaine: na siłowni cardio też mnie nudzi. robiłem w dnt przez ostatnie 4 tygodnie z czego przez 2 tygodnie przed cardio brałem yohe, nie wiem ile ona mi pomogla, ale warto nadmienic :P a samo cardio w moim przypadku to koszenie trawy, jazda na rowerze, spacer, bieg i z dziewczyna ( ͡º ͜ʖ͡º) ogolnie jakaś tam dodatkowa aktywnosc w ciagu dnia i tyle.
  • Odpowiedz