Wpis z mikrobloga

ta interpunkcja to chyba znak rozpoznawczy tego pokolenia


@Sqbfd:

Zawsze mnie zastanawia skąd się to bierze. Przecież tak samo chodzili do szkoły jak młodsze pokolenie. Jeszcze spację przed przecinkiem rozumiem - ktoś kto mało posługuje się komputerem może nie ogarniać tej zasady, ale cała reszta jest dla mnie niezrozumiała.
  • Odpowiedz
A to nie ma się czym chwalić,


@problemat:

O jakim chwaleniu mowa? Ja tylko stwierdzilem, że nie wiem skąd u tego pokolenia bierze się problem z interpunkcją. Nie napisalem przecież, że nie wiem o co panu chodzi.
  • Odpowiedz
@Nuxemo: Pan Maciej czasem rzuci na forum takim tekstem, że głowa mała. Mój ulubiony to "Tym czarnuchom to bym łby poukręcał" w kontekście wkrętów wystających z deski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Tylko trzeba mieć jakąkolwiek wiedzę z zakresu języka polskiego.


@problemat: EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I OGLĄDAĆ ŚMIESZNE OBRAZKI BĘDZIE MOŻNA TYLKO Z LICENCJĄ I JAKĄKOLWIEK WIEDZĄ Z ZAKRESU JĘZYKA POLSKIEGO.
  • Odpowiedz
@problemat: Po prostu napisałem śmieszkowy komentarz i wrzuciłem swoje skojarzenie, nie dorabiaj do tego jakiejś ideologii.
Jeśli już chcesz się tak czepiać języka, to chyba nie do końca zrozumiałeś moją wypowiedź:

Zrozumiałem tyle samo co na pic rel xD

Ja nigdzie nie napisałem, że czegoś nie zrozumiałem, ale do tego trzeba mieć jakąkolwiek wiedzę z zakresu języka polskiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz