Wpis z mikrobloga

Gdzie w #warszawa znajdę dobry sklep z mięsem ? Głównie chodzi o drób. Bo jakoś nie przemawia do mnie biedronka Lidl i Auchan xd.

Również co z warzywami lub owocami ? Czasem w Auchan lub Makro dało się trafić np pomidory smakujące jak pomidory ale raczej był dostępny pazdzierz
  • 17
na każdym bazarze/targu.

poszukaj w okolicy jakiś targ/bazar.

@Sl_w_k_1: @naplantach: nie boicie się podczas tych upałów kupować mięsa w takich miejscach? przecież ono leży godzinami na ladzie, na słońcu, muchy latają - widzę jak to wygląda choćby pod Halą Mirowską.
@piotrlionel: ja Ci napiszę ze swojej perspektywy wybrednego konsumenta ( ͡° ͜ʖ ͡°) też z Ochoty
Warzywa i owoce:
- Zieleniak przy Hali Banacha (zwykle jak mam więcej czasu),
- stragany na tyłach Hali Kopińskiej (tam jest drożej, ale nie ma kolejek i można kartą płacić)
- Hala Mirowska - duży wybór, ale trzeba się nałazić

Pomidory to w ogóle jest imho tragedia, ja od dwóch lat
advert - @piotrlionel: ja Ci napiszę ze swojej perspektywy wybrednego konsumenta ( ͡°...

źródło: comment_HdODHb5IICRFud92KasNwJJheTUVcMV6.jpg

Pobierz
miejscach? przecież ono leży godzinami na ladzie, na słońcu, muchy latają - widzę jak to wygląda choćby pod Halą Mirowską.


@advert: mówię o normalnych miejscach gdzie wszystko jest z chłodni.
@modzelem: czyli, przykładowo? nie żebym powątpiewał, po prostu z tych stanowisk na bazarach, które do tej pory widziałem, większość była koszmarem sanepidu, więc w sumie chętnie bym poznał jakieś estetyczne miejsce z dobrym mięsem.