Wpis z mikrobloga

Ten nowy crash ma nieźle dokokszony poziom trudności. W starym ctr rozwaliłem oxide'a na time trialu na każdej trasie i generalnie gra vs cpu nie była żadnym wyzwaniem. Tutaj komp kręci takie czasy, w cupie na 4 wyścigi tylko raz drugie i czwarte a poza tym bez punktów.
Sterowanie jest trochę dziwne, karta trochę rzuca po trasie robiąc turbo, gra jest chyba przesadzenie szybka, wrażenie szybkości jest ogromne. W wyścigach dużo się dzieje, grafika jest ładna, przeciwnicy agresywni. Ogólnie super, ale trzeba się przyzwyczaić jeśli ktoś wychował się na starym ctr
#crashteamracing #ctr #crashbandicoot #ps4
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ark00: P---------e tam, dlatego ja nie sprawdzam nawet crasha,, bo jak uslyszalem ze jest taki jak kiedys, to wiedzialem ze poziom będzie d----------y ze po godzinie mi sie odeche grac i po wpisach widze ze tak jest

Tygodniami czasem sie gralo w jedna trase zeby zdobyc platyne... A wy gracie pol dnia i piszecie ze trudna gra
  • Odpowiedz
@Mariusz_Drugi: zagrasz, zobaczysz. W starego ctra przegrałem mnóstwo godzin i mam jakieś odniesienie. Cpu na hard kręci czasy na poziomie n. tropy na time trialu. Fizyka jazdy też jest inna, kart jakby skacze na boki, w starym ctr wchodząc w slide kart jechał prościutko, tutaj nosi go jak szatan
  • Odpowiedz
@Ark00: @pzqmoxwn: kart zachowuje się nieco inaczej. Niemal każda rakieta cię trafia, co w pierwowzorze nie było takie oczywiste. Na tej trasie, w której trzeba się odbijać od żółwi, też jest inaczej, bo w oryginale wystarczyło o tego żółwia zahaczyć, a tutaj jest znacznie trudniej na niego wskoczyć. Wyrzucanie elikirów w przód też jest o wiele słabsze - w tej trasie ze skrótem, który jest w formie otwieranego
  • Odpowiedz
@Ark00: w niektórych wyścigach na medium z----------i szybciej niż oxide (drugi wyścig z nim udało się przejść za trzecim podejściem). xD Niby najwolniejszy pura, a z---------ł jak zły i zawsze wychodził na prowadzenie. Hard to już w ogóle nie wiem co tam się o------o - na mapie crash cove jestem albo 4 albo 5. xD Za pierwszym razem byłem 7 z 10 sekundową stratą do pierwszej pozycji.
  • Odpowiedz