Wpis z mikrobloga

Bodnar broni oskarżonego, a PiSowcy w swoich mediach wieszają na nim psy.
Później, jak za 15 lat okaże się, że skazano go w pokazowym procesie ci sami ludzie, którzy wyzywają Bodnara będą jęczeć, że państwo takie niesprawiedliwe.

Nawet mi takich osób nie żal.

#bekazprawakow #4konserwy #neuropa #bekazpisu #polityka
Pobierz N.....c - Bodnar broni oskarżonego, a PiSowcy w swoich mediach wieszają na nim psy.
...
źródło: comment_H4q1zDhlUa0T2g6ajrnJkA9xwnhOjsaF.jpg
  • 35
@miki4ever chyba nie rozumiem pytania. Ale spróbuję odpowiedziec: jeśli jestem niewinny to bym się nie przyznał.

@NerwowyJegomosc ok pisz dalej bajki xd mandat jak przyjmujesz to stajesz się winnym i powodzenia wtedy w sądzie jak zmienisz zdanie. Gdzie ta legendarna konsystucja w takiej sytuacji? Mówisz o domniemaniu niewinności? Obawiam się że przyznanie się do winy anuluje domniemanie, bo jest wystarczajacym dowodem obciazajacym. Ale rob wykopfejs I odsyłaj do konstytucji samemu nic nie
@miki4ever no tak bo nigdy nie byłem na posterunku i tam pracują źli panowie policjanci i sie ich boimy xd ach te dzieci. Idźcie bronić biednego mordercy bo go w bokserkach wyciągnęli, zbóje! Wiało mu w stopy!

Wracając do tematu, teoretycznie przyznanie się nie anuluje domniemania, ale w polskiej praktyce prawnej jest stawiane ponad domniemaniem. Czyli de facto jest już raczej pozamiatane.